Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Halı Yıkama Fabrikası

Gül Halı Yıkama fabrikası uzun yılların verdiği tecrübesiyle bu sayfada iyi bir halı yıkama fabrikası nasıl olması gerektiğini anlatacaktır. 2000’li yıllarda bu işe girdiğimiz zamandan bu güne kadar geçen uzun ve meşakkatli bu yoldaki edindiğimiz tecrübeler ışığında iyi bir halı yıkama fabrikası aşağıdaki unsurları barındırması gerekir:

  1. İlk olarak müşteri memnuniyeti ilkesi ile bu işe girişmeli ve severek bu işi yapmalıdır.
  2. Halı yıkama fabrikası, isminden de anlaşılacağı gibi bu iş için özel yapılmış veya tadilat ile bu işe uygun hale getirilmiş fabrika olması gerekir.
  3. Halı yıkamada kullanılan tüm ekipmanlar (otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kurutma odası, paketleme bölümü, toz alma makinesi vb.) bulundurulmalıdır.
  4. Halı sevkiyatına uygun olarak araç veya servis bölgesine göre araçları olmalıdır.
  5. Eğitimli personeli olması halı yıkama esnasında büyük önem taşımaktadır.
  6. Natürel halı şampuanları tercih edilmelidir. Her türlü lekeler için çözümler üretebilmelidir.
  7. Otomatik halı yıkama makinesi olması gerekir.
  8. Toz alma ve hav kabartma makinesi olması gerekir.
  9. Kalite kontrolün yapıldığı yüksek ışıklı paketleme makinesi olması gerekir.
Halı yıkama fabrikası
Halı yıkama fabrikasında olması gereken otomatik halı yıkama makinesi

Bu gibi özellikleri halı yıkama fabrikası barındırmalıdır ki her geçen gün büyüyebilsin ve müşteri beğenisini kazanabilsin. Bu maddeleri çoğaltabiliriz ancak burada en önemlilerini yazmaya çalıştık.

Gül halı yıkama fabrikası bu saydığımız maddelerin hepsini kendi bünyesinde barındırmaktadır ve profesyonel hizmet vermektedir.

Halı yıkama fabrikası
Halı yıkama fabrikasında olması gereken toz alma ve hav kaldırma makinesi

severek kullandığınız halılarınızı çok daha temiz, sağlıklı ve yeni bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Fabrikamıza emanet etmiş olduğunuz kirli, tozlu, solgun ve yıpranmış olan halılarınız herhangi bir karışıklığa uğramaması için numaralandırılıyor ve güvenli bir şekilde işlemlerden geçerek size ulaşması sağlanıyor. Temizlenme işlemi için hazır bir hale getirilen halılarınız ilk olarak cinsine, dokumasına ve halınızın mevcut durumuna göre uzman halı yıkama fabrikası çalışanları tarafından sınıflandırılarak ayrılmaktadır. Bu farklılıklara göre özel teknikler ile halı yıkama uygulaması yapılarak halınızın hiçbir şekilde zarar görmeden %100 temiz ve canlı bir şekilde size ulaşması sağlanmaktadır. Halılarınız çok fazla yıpranmadıysa ya da üzerinde herhangi bir tahribat yoksa, toz alma makinesi sayesinde halınızın üzerinde bulunan tüm pislikler ve tozlar yok edilir. Sonrasında halınızın cinsine göre yumuşama işlemi yapılarak halınızın içerisinde bulunan bakterilerden ayrışması sağlanır. Yıkama işleminde de halınız için en uygun olan ithal halı şampuanları kullanılmaktadır. Çok kirli ve lekeli olan halılar için ise ayrı ve özel bir sistem uygulanmaktadır. Yıkama işleminden sonra alanında uzman olan ekibimiz tarafından tüm kontroller sağlanarak ambalaj işlemi yapılır.

Halı yıkama sektöründe her zaman lider bir konuma sahip olan, hem hızımızla hem de kalitemizle %100 müşteri memnuniyetini sağlayan bir firma olarak halılarınızı ilk günkü temizliğine ve görünüme kavuşturduktan sonra sizlere hızlıca teslim ediyoruz.

Halı yıkama fabrikası
Halı yıkama fabrikasında olması gereken kalite kontrolün yapıldığı yüksek ışıklı paketleme makinesi
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023