Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy halı yıkama hizmetini tüketicilere en uygun şartlar altında sunan Gül Halı Yıkama Ataköy’e büyük önem vermektedir. Ataköy son yıllarda hızla gelişen Bakırköy’ün en modern semtlerinden biridir. Kısımlar halinde 1 den 10 a kadar sıralanan yerleşim yerinde firmamız profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Ataköy Halı Yıkama

Telefon: 0212 568 65 10

Ataköy halı yıkama

Ataköy’de Güvenli Halı Temizleme Hizmeti

Bakırköy ilçesi sınırlarında bulunan Ataköy halı yıkama hizmeti için firmamız yerine göre acil çözümler de üretmektedir. Acil koltuk yıkama, perde yıkama ve halı yıkama ihtiyaçlarında % 100 müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Halı çeşitlerinden her bir halıyı titizlikle yıkayan firmamız kirlere geçit vermemektedir. Otomatik makinelerimiz ile halının en diplerine nüfuz ederek her türlü kirden arındırmaktadır. İstanbul’un en modern tesislerinden birinde halılarınız ilk günkü temizliğinden daha temiz bir şekilde temizlenmektedir.

Yaşam alanlarına hem şıklık katan hem de her daima etkileşimde olunan halıların temizliği ve görünümü çok önemlidir. Firmamız sunduğu profesyonel halı yıkama hizmeti sayesinde derinlemesine temizlik sağlarken aynı zamanda lekelerden de iz bırakmamaktadır. Son kalitede ve birinci sınıf malzemelerle çalışan uzman arkadaşlarımız gerekli tüm aşamalarda müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak çalışmaktadırlar. Bakırköy halı yıkama hizmeti için hiç tereddütsüz firmamızla iletişime geçebilir, gerçek ilgi ve alakayı görerek gönül rahatlığı içinde halılarınızı yıkatabilirsiniz. Ataköy halı yıkamanın doğru adresi Gül halı yıkama.

Bakırköy Ataköy halı yıkama

Tozlardan arındırılan, en kaliteli makinelerle yıkaması yapılan ve durulanan halılarınız gerekli kontroller yapılmadan teslim edilmez. Firmamız gerekli kontrolleri yaptıktan sonra gerekli paketlemeyi de yaparak sizlere halılarınızı teslim eder. Bu sayede hiçbir süreçte mağduriyet yaşamazsınız. Temiz, lekesiz, sorunsuz ve güvenli bir halı yıkama işlemi için firmamız sektördeki en doğru adrestir. Halılarınızın temizliği ile ilgili her şey bizim işimizdir. Sizler de profesyonel hizmete sahip olmanın avantajlarını yaşayarak içiniz rahat bir şekilde aradığınız hijyene ve güzel görüntüye kavuşmuş olursunuz.

Halı lekeleri için özel çözümler sunmaktayız, halı lekesi çıkarma sayfamızı mutlaka inceleyiniz. Örnek halı resimleri de mevcuttur. Halı sipariş sayfamızdan da halı yıkama için sipariş verebilirsiniz. Firmamız 20 yılı geride bırakmış ve büyük bir tecrübe sahibi olmuştur. Doğal olarak da her çeşit halıyı garantili olarak yıkamaktayız. Halı yıkama ustalarımız her halıyı özel inceleyerek elde yıkanması gerekenleri elde, makinede yıkanması gerekenleri de makinede yıkamaktadır. Bir çok firma maalesef usta masrafından dolayı usta çalıştırmamakta ve bir çok halı böylelikle çöpe gitmektedir. Fakat Gül halı yıkamada böyle bir durum söz konusu değildir.

  • Ataköy 1. Kısım
  • Ataköy 2-5-6. Kısım
  • Ataköy 3-4-11. Kısım
  • Ataköy 7-8-9-10. Kısım

Aşağıdaki resimde fabrikamızda yer alan otomatik halı yıkama makinesinde halının yıkama sonrası rulo işlemi görülmektedir. Bu aşamadan sonra sıkmaya gönderilen halılar son olarak kurutmaya aktarılır.

Gül halı yıkama Halının yıkama aşaması

Aşağıdaki resimde ise Gül halı yıkama fabrikası halı kurutma odası yer almaktadır. Kapalı odada kuruyan halılar kontrol edildikten sonra paketlenir ve servise hazır hale gelmiş olur. Halınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Gül halı yıkama Kurutma odası

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022