Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Zeytinburnu Halı Yıkama

İstanbul Zeytinburnu halı yıkama hizmetini en uygun fiyata, % 100 garanti altında sunan Gül halı yıkama müşteriye en kaliteli hizmeti vermek ve uygun fiyat ücretleri ile rakiplerden öne çıkmaktadır. Her çeşit halıyı firmamızda yıkatabilirsiniz, ayrıca yerinde yıkama hizmeti ile ev ve adreslere taşınmaz halı ve koltuklarınızı yıkıyoruz.

Zeytinburnu halı yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama Firması

Profesyonel Halı yıkama tesisimizde kullandığımız makinelerin resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Zeytinburnu Gül halı yıkama fabrikası kurulduğu ilk günden itibaren halı yıkama işinde lider olabilmek için büyük çabalar sarf etmiş ve İstanbul’un en profesyonel halı yıkama firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Aşağıdaki makinelerden bir çoğu maalesef bazı firmalarda olmamasına rağmen varmış gibi gösterilmektedir. Bu konuda tüketiciler çok dikkatli olmalı ve firmalarını seçerken sık bir elekten geçirmelidir. Zeytinburnu halı yıkama hizmetimiz garantili, uygun fiyatlı ve hızlı servis ile tüm ilçeye sunulmaktadır.

20 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan Zeytinburnu Gül halı yıkama kalitesi ile ön plana çıkmaktadır ve geçmişimizde de büyük tecrübelerimiz olmuştur. Böylelikle her çeşit ve ebattaki halıyı rahatlıkla yıkamakta ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Güven içinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Şimdi halıları nasıl yıkadığımızı anlatalım ve aynı zamanda tesisimizde bulunan makineleri de tanıtmış olalım:

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

1- Halı yıkama İşlemi:

Halı yıkama işinin en iyilerinden ulan Gül halı yıkama aşağıdaki otomatik halı yıkama makinesi ile halılarınızın her köşesini hatta her noktasını eşit bir şekilde yıkamaktadır. Yıkama esnasında doğal halı yıkama şampuanları tercih etmekteyiz. Böylelikle halılarda en ufak bir renk solması veya yıpranma olmamaktadır. Günlük ortalama 500-800 m2 arası yıkama kapasitesine sahip olan makinemiz ile sezonlarda bir gelen talebi rahatlıkla karşılamaktayız. Zeytinburnu halı yıkama ihtiyaçlarınızda da Gül halı yıkama her zaman hizmetinizdedir.

2- Yıkama sonrası sıkma işlemi:

Halılar yıkandıktan sonra halı sıkma makinesinde sıkılmalıdır. Yıkama esnasında halı büyük oranda su emeceğinden hem taşıması zor olur hem de durulanan halının sıkılarak daha çabuk kuruması sağlanır. Böylelikle de zamandan büyük oranda kazanç sağlanmış olur. Halı sıkma makinesi dakikada 1400 devir ile dönerek 1,5-2 dk. boyunca halı sıkma işlemi yapılır.

3- Halı kurutma odasında halının kurutulması:

Halı sıkıldıktan sonra halının hızlı bir şekilde kuruması gerekir. Bunun için kapalı alan kurutma odası kullanmaktayız. Günlük 100’lerce m2 halının günlerce asılı kalması işin tıkanmasına ve yürüyemez hale gelmesine neden olur. Hızlı bir şekilde kurutmak için iki yöntem uygulanmaktadır. Güneşte kurutma ve kapalı alanda kurutma. Güneşte kurutma çok sakıncalıdır ve Gül halı yıkama bu yöntemi kullanmaz. Yıkanan halılar güneşte solmaya çok elverişli hale geldiği için kısa zamanda rengi solmaktadır. Bir diğer kurutma da kapalı alanda ortamın ısıtılarak hızlı bir şekilde kurutmaktır ki Gül halı yıkama bu yöntemi kullanmaktadır. Böylelikle halılar solmadan hızlıca kurumuş olur.

4- Kontrol aşaması ve halının paketlenmesi:

Halılar yıkandıktan sonra mutlaka kontrol edilmelidir. Lekeli bir halının acilen yıkamaya verildiğini ve lekenin bir kısmının çıkmadan müşteriye teslim edildiğindeki hoşnutsuz durumu hem tüketici istemez hem de firma istemez. Dolayısıyla halılar fabrikamızdan çıkmadan kontrol edilerek paketlenir veya ikinci kez yıkamaya geri gönderilir. Firmamız kalitesi ile İstanbul Zeytinburnu ilçesinde en modern halı yıkama firmalarından birisidir. Ve daha iyisi için her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Zeytinburnu Gül Halı Yıkama Fabrikasında profesyonel halı yıkama aşamalarını gösteren görsel:

Profesyonel Halı Yıkama Aşamaları
Profesyonel Halı Yıkama Aşamaları
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023