Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Evde Halı Yıkanır mı?

Güngören halı yıkama firmasının evde halı yıkanır mı başlıklı bu makalesinde evde halı yıkanır mı, sakıncaları nelerdir gibi sorulara cevap verilecektir.

Evde halı yıkanır mı?

Şehirlerdeki evlerde halı yıkamak artık çok eskilerde kaldı desek sanırım yanılmayız. Her ne kadar kenar mahallelerde sokakta veya bahçede çok nadir de olsa karşılaşsak da yok denecek kadar azdır. Evlerde halı elbette yıkanır, bahçede sert bir zemin üzerinde bulaşık detarjanı veya çamaşır deterjanını fırça yardımıyla köpürterek, sonrasında da durulayarak yıkama işlemi bitirilir. Sonra da bir kaç gün dışarıda bırakılarak kurutulmaya çalışılır. Peki halı iyi bir şekilde yıkandı mı? Halının renginde solmalar renk atmaları oldu mu ? Gibi bir çok soru kafamızı kurcalamaya devam etmektedir. Aşağıdaki resimde sokakta halı yıkamaya çalışan insanları görmektesiniz. Böyle bir zahmete gerek kalmadın firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

evde halı yıkanır mı

Burada sizlere anlatmak istediğimiz evlerde halı yıkamanın tam anlamıyla halının temizlenmesini sağlamadığı ve bakterilerin kaybolmadığı konusudur. Şehir hayatında zaten bahçelerin çok az olması ve yıkama yerlerinin çok kısıtlı olması halı yıkamaya zorluk çıkarmaktadır. Aynı zamanda su israfı da çok büyük boyutlara ulaşmaktadır.

Kırsal kesimlerde halı yıkayan birçok kişi bulunmaktadır. Bunlar daha çok halı yıkama firmalarının bulundukları bölgelere ulaşmamaları veya maddi olarak imkanlarının yetersiz olmasıdır. Şahsen benim köyüme bile halı yıkama firması ilçeden gelmekte ve halılarımızı yıkamaktadır.

Fakat günümüzde evde halı yıkanır mı diye kendinize soru sorarsanız yıkanmaması gerektiği görüşüne kesinlikle varabilirsiniz. Evde halı yıkarken harcanan su yüksek maliyete neden olurken, halı yıkamak için harcanan efor da gün sonunda yorgunluğa neden olmaktadır. Ancak evde halı yıkamak yerine halı yıkama firmasında halıların yıkatılması hem efordan hem de maddiyattan sizleri kara sokacaktır. Özellikle de uzmanlar evde halı yıkamanın çok zor bir iş olduğunu ve harcanan su ile maddi giderin arttığı uyarısında bulunmaktadırlar.

Evde halı yıkanmamalı… Neden mi?

Günümüzde özellikle de büyük şehirlerde halı yıkama firmalarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bundaki en büyük etken evde halı yıkamanın zorluğu ve evde halı yıkarken harcanan suyun çok olmasıdır. Tüm bu etkenler evde halı yıkamanın maddi ve manevi olarak yük olduğunu ortaya koysa da, sağlığı etkileyen etken tüm bunların önünde gelmektedir. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile halı yıkama hizmeti sunan firmalar halıları doğal deterjanlar ile yıkamakta ve tüm kirlerinden hızlıca arındırmaktadır. Siz de hala evinizde halıları yıkayanlardansanız, bunu bir kez daha düşünün. Halılarınızı evde halı yıkanır mı? Sorusunu kendinize sorun ve muhasebesini yaparak halılarınızı nasıl temizleyeceğinizin formülünü bulun. Birinci sınıf halı yıkama hizmetini sunan firmalar halılarınızda ki bakterileri ve kirleri temizleyerek sağlıklı bir şekle halılarınızı kullanma imkanı sunuyor.

Gül halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı adresinizden ücretsiz servisimiz vasıtasıyla alıyor temizlendikten sonra parfümlenmiş bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023