Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Kurumsal

Güngören Gül Halı Yıkama

1971 yılında kurulan Gül Halı Yıkama Fabrikası faaliyetlerini genişleterek diğer temizlik sektörlerinden halı yıkama sektörüne Gül Halı Yıkama Fabrikası adıyla girmiştir. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet neticesinde halı yıkama işinde de tahminimizden yüksek müşteri kitlesi ile karşılaştık. Doğal olarak da hizmetlerimizi başta Güngören olmak üzere, Bakırköy, Zeytinburnu ve Bağcılar ilçelerine de servis ağımızı genişlettik. Şu an 15 personel ile hızlı bir şekilde İstanbullulara profesyonel halı yıkama hizmeti veriyoruz.

gül halı yıkama

Bizim için halı yıkama işi büyük önem taşımaktadır. Nasıl ki minicik yavrularımız halıların üzerinde eğlenebiliyorsa, onları mikroplardan korumayı bir görev bilmekteyiz. Bunun için sürekli kendimizi yenileyerek; gerek kullandığımız makineler olsun gerekse temizlik maddeleri olsun, gelişen çağa tam anlamıyla ayak uydurabilmekteyiz. Bunun neticesinde de zaten müşteri memnuniyeti olarak bize geri dönmektedir.

Gül halı yıkama firmamızı neden tercih etmeniz gerektiğini zaten resimlerimizden de göreceğiniz gibi son teknoloji ürünler kullanmamızdan dolayı gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilirsiniz.

Misyonumuz: Halı yıkama sektörüne yenilikçi bir yaklaşım ile profesyonel yıkama sistemini aşılamak ve personellerimizi artırarak milli gelirimize katkıda bulunmak en büyük amacımızdır. Bunun neticesi olarak firmamız PHTY (Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği), İSTEMO (İstanbul Kuru Temizlemeciler Odası) ve İSHAYDER (İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği)’ne üyelikleri düzenli olarak yenilenmektedir.

Vizyonumuz: Profesyonel halı yıkama sistemimiz ile İstanbul geneline kaliteli hizmet anlayışında öncü olmak en büyük hedefimizdir.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023