Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar halı yıkama hizmeti veren firmamız Gül Halı Yıkama, müşteri memnuniyeti çerçevesinde, en güvenilir hizmeti vermek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti en çok dikkat ettiğimiz konudur.

Bağcılar halı yıkama hizmetimiz hızlı, garantili ve zamanında teslimat ile tüm ilçeye en kaliteli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Bağcılar ilçesi İstanbul’un eski ilçelerinden bir tanesidir ve halı yıkama işini profesyonel manada yapan firma sayısı maalesef çok azdır. Fabrika konumu olarak bir çok firma çevre ilçelerden servis çıkartarak Bağcılar ilçesine uğramaktadır. Firmamız Bağcılar ilçesine komşu olan Güngören ilçesinde ve Bağcılar sınırında yer almaktadır. Hızlı servis imkanımız ile tüm Bağcılara zamanında teslimat ve sipariş alımı yapmaktayız.

Bağcılar Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Bağcılar halı yıkama otomatik makinede yıkama

Halı yıkama işine 2000 li yıllarda başlayan firmamız bu alanda büyük mesafeler kat etmiş, kendi yerimizde profesyonel makineler yardımı ile halı yıkama hizmeti vermektedir. Dünden bu güne ilk olarak elde yıkama yapan firmamız teknolojiyi yakından takip ederek makinelerin çıkmasıyla daha hızlı ve daha temiz halılar yıkamaktadır. Aşağıdaki görsellerde de görüleceği üzere fabrikamızda son teknoloji makineler kullanmaktayız.

Son yıllarda apartmanlaşmanın da etkisiyle insanlar halı yıkama konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Durum böyle olduğu için halı yıkama fabrikaları çoğaldı fakat her halı yıkama fabrikası da aynı kalitede ve düzgünlükte bu işlemi gerçekleştirmediği ortada. Bizler de bu durumu gördük ve siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmayı kendimize amaç edindik. %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız Bağcılar halı Yıkama hizmetimiz ile profesyonel anlamda bu işi yürütüyor ve en iyi hizmetleri en ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Bağcılar’da Güvenilir Halı Temizleme

Kurulduğumuz günden beri müşteri odaklı çalışmalarımızı sürdürüyor ve müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Güvenilir halı temizleme işi bizim işimiz, bu işe verdiğimiz önem, diğer firmalarınkinden çok farklı çünkü bizler yıkadığımız her halıyı, ilk günkü heyecan ile yıkıyor ve sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca siz bize sadece bir telefon ederek çağırmanız yeterli. Gelip kapınızdan teslim aldığımız halıları yıkıyor ambalajlayıp kapınıza gelerek sizlere teslim ediyoruz. Yani siz hiçbir işleme karışmıyorsunuz.

Bağcılar halı yıkama hizmeti

Yukarıdaki videoda halı yıkama işlemini görebilirsiniz. Halılar doğal şampuanlar ile yıkanmakta ve bol su ile durulandıktan sonra kurumaya bırakılır. Kuruduktan sonra videoda gördüğünüz makinede hav kabartma işlemi yapılır ve son kontrolden sonra paketlenmektedir.

Firmamız Bağcılar Halı yıkama hizmeti ile sektörün getirmiş olduğu tüm yenilikleri çatımız altına topluyor ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kalite bizim işimiz ve kaliteyi en ekonomik fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Sektörünün öncü bir firması olarak her zaman ilk çıkan yenilikleri bünyemiz altına alarak sizlere sunmayı hedefliyoruz. Bağcılar halı yıkama fabrikası her zaman yenilikçi, lider ve kalite prensipleri ile çalışan yegane bir firmadır. Ayrıca firmamız bu özellikleri her zaman sürdürme çabasındadır. Sizlerde kaliteyi ekonomik fiyatlar ile almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Bağcılar halı yıkama kapalı odada kurutma

Bağcılar Halı Yıkama Servis Ağımız:

BağlarGöztepeKirazlı
BarbarosGüneşliMahmutbey
ÇınarHürriyetSancaktepe
DemirkapıİnönüYavuzselim
EvrenİstoçYenigün
FatihKazımkarabekirYenimahalle
FevziçakmakKemalpaşaYıldıztepe

Yüzyıl(100.Yıl)

Bağcılar halı yıkama, halılar sevkiyatta

Bağcılar’da En Uygun Halı Yıkama Fiyatları

Firmamız İstanbul Bağcılar ilçesinde en uygun fiyatlı halı temizleme hizmeti vermektedir. Şunu açık bir şekilde söyleyebiliriz ki fiyat politikamızı belirlerken kaliteden taviz vermeden, rekabetçi bir fiyat listesi oluşturduk. En uygun fiyata yüksek kalitede halı temizliyoruz. Fiyat listemiz için bakınız: https://www.gulhaliyikama.com/fiyat-listesi/

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023