Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa halı yıkama hizmet bölgesi, firmamızın hizmet alanlarından birisidir. Gül halı yıkama Bayrampaşa ilçesinin tüm mahalle ve semtlerine halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Dünden bu güne kalitesinden hiç bir şekilde taviz vermeyen firmamız bu kapsamda Garantili hizmet vermektedir.

Bayrampaşa’da Profesyonel Halı Yıkama

Bayrampaşa halı yıkama

Bayrampaşa’daki tüm hizmetlerimizi profesyonel olarak yapıyoruz. Halı yıkama, koltuk yıkama, yerinde yıkama ve perde yıkama hizmetlerinde uzman olan firmamız en iyi hizmeti sunmaktadır. Fabrikamızda otomatik halı yıkama makinesi ile halıları yıkıyoruz. Hızlı ve kaliteli bir şekilde yıkama sistemi olan bu sistem işlerimizde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Denetimlerin çok çok az olduğu bu sektörde aldatıcı reklamlar ile tüketiciyi kandırarak iş yapan onlarca firma mevcuttur. Güya profesyonel yaptıklarını iddaa ederek iş yapmaya çalışırlar. Ancak Gül halı yıkama sadece Bayrampaşa’da değil İstanbul’un Avrupa Yakasındaki tüm hizmet ağında gerçek profesyonel temizlik sunmaktadır. Zaten web sitemizdeki resimlerde de bunu rahatlıkla fark edeceksiniz.

Bayrampaşa halı yıkama fabrikası

Bayrampaşa ucuz halı yıkama

Halk arasında “ucuza yapılan işin kalitesi de düşer” anlayışı vardır. Biz buna katılmıyoruz. Çünkü iş yerimize girdileri düşürerek kar oranını da minimum seviyede tutarak ucuz halı yıkama mümkün hale gelmektedir. Böylece tüketiciye de yormadan temizlik işi yapılmış olmaktadır. Girdileri nasıl düşürüyoruz. Bayrampaşa Halı yıkama işinde en çok kullanılan halı yıkama şampuanı, paketleme malzemeleri, elektrik ve su şeklinde sıralayabiliriz. Bu ürünleri toplu alarak maliyetleri düşürmekteyiz. Elektrik ve suda da perakendecilerle görüşerek odamız yardımıyla da maliyetler düşmektedir. Böylelikle de Ucuz halı yıkamanın da önü açılmış olmaktadır.

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Bayrampaşa halı yıkama hizmeti ile tüketiciye en kaliteli hizmeti verdiğimizi aşağıdaki ve diğer sayfalardaki resimlerden görebilirsiniz. Şimdi halıları nasıl yıkadığımızı sırasıyla anlatalım:

 1. Öncelikle bize ulaştığınız andan itibaren hızlı bir sipariş alımı gerçekleştiriyoruz.
 2. Fabrikamıza gelen halılar kontrolden geçirilerek yıkama sistemi belirlenir.
 3. Elde yıkanacak halılar ayrı makinede yıkanacaklar ayrı istiflenir.
 4. Bu aşamadan sonra yıkama işlemine geçilir.
 5. Yıkama işleminde natürel şampuanlar tercih etmekteyiz. Böylelikle renklerde solma ve hasar oluşmamaktadır.
 6. Yıkama işleminden sonra halılar tek tek sıkılır.
 7. Sıkılan halılar kapalı kurutma odalarında aktarılır.
 8. Kuruyan halılar paketleme bölümünde kontrol edilerek paketlenir. Halılar artık sevkiyata hazırdır.

Bayrampaşa Garantili Halı Yıkama Hizmeti

Fabrikamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi halı yıkama hizmetinde de garanti vermektedir. Tecrübemiz ile her çeşit halıyı yıkayabilen Gül Halı yıkama fabrikası tüm hizmetlerine % 100 garanti vermektedir. Bu garantiyi bir çok firma verememektedir. Hatta bir çok müşteri bu konuda muzdarip olmakta şikayetlerde bulunmaktadır. (1)

Bayrampaşa Hizmet Ağımız:

 • Altıntepsi Mahallesi
 • Cevatpaşa Mahallesi
 • İsmet Paşa Mahallesi
 • Kartaltepe Mahallesi
 • Kocatepe Mahallesi
 • Muratpaşa Mahallesi
 • Ortamahalle Mahallesi
 • Terazidere Mahallesi
 • Vatan Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yıldırım Mahallesi
Bayrampaşa halı kurutma odası
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023