Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Kalite Kontrol

Firmamız kalite kontrol bölümünde halıların fabrikamıza girişinde ve çıkışında kontrol etmektedir. Halılar fabrikamıza geldiğinde ilk olarak kontrolden geçmektedir. Yıkama sonrası da son kontrolden geçen halılar müşterilerimize teslim edilir.

Halıyı müşteriden teslim alma aşamasında ilk kontrol personelimiz tarafından yapılmaktadır. Halıda deforme veya lekeler tespit edilerek müşteri bilgilendirilir. Makbuz karşılığında halılar teslim alınır ve bu aşamadan sonra artık halılar Güngören halı yıkama fabrikasına emanettir. Emanet diyoruz çünkü halıları kendi halılarımızdan ayırt etmeden güven içinde temizliğini yapıyor ve teslim ediyoruz.

Kalite kontrol

Fabrikamıza gelen halılar 2. kontrol aşamasında detaylı kontrol edilerek gözden kaçan varsa sorunlar tespit edilerek müşteriye tekrar bilgi verilmektedir. Bu aşamadan sonra halı yıkama aşaması, sıkma ve kurutma aşamaları sırayla yerine getirilir.

Halının kurutulmasından sonra son kontrol için tezgaha halı yatırılır. Yüksek ışık altında detaylı kontrolden geçen halılar sorun yoksa paketlenir, sorun varsa sorunu çözmek için gerekli bölüme aktarılır. Sorun olmayan halılar paketlenir ve servise hazır bir şekilde depoya gönderilir

Gül halı yıkama fabrikası kontrole büyük önem vermektedir. Çünkü müşteri memnuniyeti bu aşamada ortaya çıkmaktadır.

Kalite kontrol
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023