Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa halı yıkama, Gül halı yıkama fabrikasının en önemli hizmet bölgelerinden birisidir. İstanbul Avrupa yakasının bir çok ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti sunan firmamız bu çerçevede % 100 garantili hizmet vermektedir. Halı temizliğinde 20 yılı geride bırakan firmamız tüm hizmetlerini müşteri memnuniyetine göre yön vermektedir.

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama
Tel:0212 568 65 10

Gaziosmanpaşa halı yıkama

Bu resimde yıkanmış bir halının hav kabartma makinesinde hav yüksekliğinin kabartılması görülmektedir.

Halı yıkama sektörü içerisinde yer alan firmamız tüm halı modellerinin yıkamasını profesyonel olarak yapmaktadır. Alanında uzman kadro ile halılarınız evinizden alınır ve yıkama ünitelerimizde yıkanır. Halı yıkama aşamalarında öncelik halınız tozdan arındırılır ve yıkamaya hazır hale getirilir. Yıkama işleminde kullanılan şampuanlar doğal olması ile halınıza canlılık katar ve yapısına herhangi bir zarar vermez. Özenle yıkanan halılar kurutma odasına alınır ve burada kuruması beklenir. Kuruma işlemi sona erdikten sonra paketlenerek adresinize teslim edilir.

En iyi Gaziosmanpaşa Halı Yıkama Firması

Firmamız halı yıkama hizmetini yanında perde ve koltuk yıkama hizmetini de vermektedir. Tüm perde çeşitleri büyük bir titizlik içerisinde yıkanmaktadır. Koltuk yıkama ilse modern yıkama makineleri yardımı ile yıkanmakta ve temizlenmektedir. En iyi hizmet garantisi ile perde yıkama, koltuk yıkama ve halı temizliği yapmaktayız. Gaziosmanpaşa halı yıkama firmaları içinde aranan bir firma olma özelliği taşıyan firmamız bu kapsamda müşteriye gerçek değeri vermektedir.

Halılarınız güneşte değil kurutma odalarında kurutulur.

Firmamız halıları yaz kış kapalı kurutma odalarında kurutmaktadır. Bu da halıda renk solmasına yer vermeden, dış ortamın tozunun halıya sinmesine de izin vermeden kurutulması anlamına gelmektedir. Firmamız tüm hizmetlerinde profesyonel hizmet vermektedir. Yani biz işimizi severek yapıyoruz. Aynı şekilde tüm personelimizde de bu isteği görebiliyoruz.

Gop halı yıkama

Resimde kapalı kurutma odamızdaki kuruma aşamasında olan halılar görülmektedir.

Gaziosmanpaşa halı temizlemede  1 numara olmaya adayız

İyi bir halı temizliği için el gücü yetersiz kalmaktadır. Bu işe ilk başladığımızda tek fırçalı zemin temizleme makineleri ile başladık. Servis ağımızın zamanla Avrupa Yakasına yayılması ve teknolojinin gelişmesiyle çok yetersiz kalan bu küçük makine yerine otomatik halı yıkama makinesi ile yolumuza devam ediyoruz. Günlük 1000 m2 ya kadar yıkama kapasitesine sahip bu makine ile çok hızlı ve kaliteli yıkama işlemi yapmaktayız. Ve Gaziosmanpaşa halı temizliğinde 1 numara olmaya adayız.

Gaziosmanpaşa halı yıkama İstanbul

Bu resimde kurutma odasındaki halılar görülmektedir.

Gaziosmanpaşa’da profesyonel halı yıkama

Aşağıdaki resimde fabrikamıza ait dış görsel yer almaktadır. Müşterilerimize profesyonel hizmet için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bunu verimini de almaktayız. Kısa zaman içinde Gaziosmanpaşa , Bahçelievler ve Zeytinburnu ilçelerini de servis bölgelerimize kattık. Müşterilerimiz açısından çok olumlu karşılanan ve her girdiğimiz ilçeden müşteri memnuniyeti ile devam eden firmamız bu kapsamda doğru yolda olduğunu kanıtlamaktadır. Bildiğiniz gibi iyi bir hizmet almak kobilerde malesef çok nadir olmakta, bu yüzden firmamız tüm hizmetlerinde zamanında teslim, uygun fiyat, garanti gibi ayrıcalıklar ile tüketicide çok olumlu bir etki bırakmaktadır. Bizimle bir kere çalışan bir çok müşterimiz tekrar tekrar hizmet almaktadır. Bu da bir firma için en aranan özelliklerden biridir. Hemen altta bir halının otomatik halı yıkama makinesinde yıkanma işlemi öncesi ve sonrası görülmektedir. Sonuna kadar izlemenizi öneririz.

 

Firmamız Gaziosmanpaşa’nın tüm semt ve mahallelerine halı temizleme hizmeti vermektedir. Hizmet bölgelerimiz şunlardır:

 • Bağlarbaşı
 • Barbaros Hayrettin Paşa
 • Fevzi Çakmak
 • Hürriyet
 • Karadeniz
 • Karayolları
 • Karlıtepe
 • Kazım Karabekir
 • Mevlana
 • Pazariçi
 • Sarıgöl
 • Şemsipaşa
 • Yenidoğan
 • Yenimahalle
 • Yıldıztabya
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023