Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama, uygun fiyat ve kurumsal hizmetlerimiz ile şimdi daha hızlı ve güvenli. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız Bakırköy halı yıkama hizmeti ile bugüne kadar müşterilerimizin beklentilerinin her zaman kat ve kat fazlasını sunmuş, sunmaya da devam etmektedir.

Bakırköy Halı Yıkama Tel:
0212 568 65 10

Ana hedefimiz her zaman kusursuz müşteri memnuniyeti olup bu gaye üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Son zamanlarda aşırı şekilde artan halı yıkama fabrikaları ne yazık ki sadece üç kuruş fazla kazanma gayesi ile bu işlemlerini sürdürüyorlar. Kalitesiz ve hijyen açısından yoksun ortamlarda gerçekleştirilen bu yıkama işlemleri insan hayatını hiçe sayarak devam ediyor. Oysa bizim gibi güçlü ve bu işi kalite üzerine yapan firmaların sayısı oldukça azdır. Çünkü bizim amacımız paradan ziyade kazanacağımız dostluklar ve bu dostluğun uzun yıllar sürmesidir. Bakırköy Halı Yıkama müşteri memnuniyeti için çalışan nadir firmalardan birisidir.

Bakırköy’de Halı Yıkama

  1. Firmamız Bakırköy’de halıları müşterilerimizden makbuz karşılığı almakta ve makbuza halı ile ilgili bilgiler yazılmaktadır.
  2. Fabrikamıza gelen halılar ön inceleme sonrası makine ve elde yıkanacak halılar olarak ayrılır.
  3. Makinede yıkanacak halılar makine dokuma halılarıdır. Elde yıkanacak halılar ise daha özel, el dokuma halısı, Nepal halısı gibi halılardır.
  4. Yıkama işlemi titiz bir şekilde yapılır. Halı yıkama aşamasında natürel şampuan kullanmaktayız.
  5. Yıkanan halılar aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi sıkma makinesinde sıkılır.
  6. Yıkama işleminde önemli noktalardan biri de kurutma işlemidir. Kapalı alanlarda sıcak hava akımı ile halılar kurutulur.
  7. Kuruyan halılar tekrar kontrol edilerek paketlenir.
  8. Artık halılar teslimat için hazırdır.
Bakırköy halı yıkama

Bakırköy Gül halı yıkama firması kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Yukarıdaki resimde fabrikamızda yer alan otomatik halı yıkama makinesinde bir halının yıkama aşaması yer almaktadır. Bu makineyle halıların her bir köşesine ulaşarak mükemmel bir temizlik sağlanmış olur. Ardından halı sıkma makinesinde halılar sıkılır. Hemen aşağıdaki resimde de halı sıkma makinelerimizden biri görülmektedir. Uzman personel halıyı makineye koyarak sıkma işlemini gerçekleştirir.

Bakırköy halı yıkama firması

Bakırköy halı yıkama firmamız sıkma işleminden sonra halıları özel kurutma odalarında kurutmaktadır. Kuruyan halılar son kontrol aşamasında titiz bir kontrolden geçirilir. Kontrolden geçen halılar paketlenerek depoya gönderilir ve teslim zamanında da halılar teslim edilir. Halı temizleme yöntemlerinden en önemlisi halı yıkama işlemidir

Bakırköy Ucuz Halı Yıkama

Ucuz halı yıkama politikamızı fiyat listemizden siz de teyit edebilirsiniz. Rekabete uygun bir şekilde ayak uyduran firmamız böylelikle tüketicinin cebini de yormamaktadır. Firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan bir firmadır. Sürekli nasıl daha fazla faydalı olabiliriz mantığı ile çalışmalar yapıyor ve çalışmalarımızın sonucunu kalite ile birleştirip sizlere sunuyoruz. Yıkama işlemini bitirdikten sonra geniş kurutma alanlarımızda halılarınızı kurutuyoruz. Kurutma işlemine büyük önem vermekteyiz, zira kimi firmalar gibi açıkta kurutmaya çok karşıyız. Açıkta kurutulan halıların havadaki tozu tekrar halıya yapışmasının önüne geçilemez. Dolayısıyla kapalı kurutma odalarımızda sıcak hava akımı ile halıları kurutuyoruz. Böylece sizler de canınızdan sakındığınız evlatlarınızı güvenle bu halılar üzerinde oynatabileceksiniz.

En iyi Bakırköy Halı Yıkama Fabrikası

İnsan sağlığını hiçe sayan firmalardan lütfen uzak durun onlar üç kuruş daha fazla kazanma derdindedir ve sizin sağlığınızı önemsemezler. Firmamız Bakırköy’de en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. Kalite standartları gereği sizlere en iyi ve en profesyonel işleri tam zamanında mantığı ile sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim kurun. Halı sıkma işleminden sonra kurutma odalarımızda halılar kurumaya bırakılır. Ardından kalite kontrolü kontrolü yapılan halılar teslimat için sırasını beklemeye başlar. Aşağıda ki mahalle isimlerinden o mahalle ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Alttaki videoda fabrikamızdaki halı yıkama makinesinde bir halının yıkama işlemi görülmektedir:

Fabrikamızın Bakırköy’deki Servis Ağı

Bakırköy en yakın halı yıkama fabrikası için bize ulaşmanız yeterlidir:

AtaköyCevizlikYeşilköy
Ataköy 1. kısımKartaltepeYeşilyurt
Ataköy 2-5-6. kısımOsmaniyeZeytinlik
Ataköy 3-4-11. kısımSakızağacıZuhuratbaba
Ataköy 7-8-9-10. kısımŞenlikköyFlorya
BasınköyYenimahalle 
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023