Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama hizmet kalitesi ile hızlı ve garantili halı yıkama yapmaktadır, Esenler halı yıkama hizmeti ile ilçenin lider halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Esenler Halı Yıkama
Telefon: 0212 568 65 10

Esenler halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı ücretsiz servisimiz tarafından alıyor, fabrikamızda mis gibi temizlendikten sonra zamanında adresinize teslim ediyoruz. Bu sayfamızda halıları nasıl yıkadığımızdan, nelere dikkat ettiğimizden ve fabrikamıza ait görselleri bulabilirsiniz. 2000’li yıllarda halı yıkama işine giren firmamız kaliteye büyük önem vererek en iyi halı yıkama firması olma yolunda büyük mesafe kat etmiştir. Kendi yerimizde kurduğumuz fabrikada otomatik makineler yardımıyla her çeşit kalitedeki halıyı yıkayabilmekteyiz.

Esenler halı yıkama

Tüm bir yıl boyunca tüm pislikleri toplayan ve içine hapseden ev eşyaları arasında kesinlikle halılar gelir. Bahar veya yaz temizliği ile birlikte halıları es geçmek yapılan temizliğin hiç bir anlamı olmamasına neden olur. Sadece topladığı pisliklerle değil üzerinde oluşan lekelerin de uğraşıp yapılan bahar temizliğinizi gölgede bırakması muhtemeldir. Halılarınızı kendiniz yıkamak isteyebilirsiniz. Fakat evde halınızı yıkamak için kullandığınız deterjanlar halınızın rengini soldurabilir. Desenlerinde bozulmalar olmasın neden olabilir. Kısacası halılar başlı başına bir problem olma haline gelir.

Esenler Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama konusunda Gül halı yıkama şirketimizi seçerseniz bu dertlerden tamamıyla kurtulmuş olursunuz. Uzun yıllara dayanan bir tecrübe ile bu işte uzman çalışanlarımız ve gerekli ekipmanlarımız ile sizi halı yıkama konusunda memnun bırakacağımızdan eminiz. Halıdan çıkması zor olan kahve, vişne, şalgam, nar, çay gibi lekeler profesyonellikle çıkartılır. Halınız ilk günkü gibi parlak, canlı olarak teslim edilir. Halılarınız kapınızdan alınıp, kapınıza kadar teslim edilir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip adresinizi vermeniz. Esenler halı yıkama olarak kullandığımız özel makineler sayesinde halınız hiç bir şekilde zarar görmez. Halınızın cinsi ne olursa olsun hiç bir şekilde zarar görmeden ilk günkü gibi teslim edilir. Halıları nasıl yıkadığımızı anlatmadan önce Esenler ilçesindeki servis bölgelerimizi yazalım:

Esenler halı yıkama servis bölgemiz

Halıları nasıl yıkıyoruz?

  1. Halılar tüketiciden makbuz karşılığında alınır ve ilk kontrolü yapılır.
  2. Fabrikamıza getirilen halılar hav alma makinesinde kaba tozları alınarak ayrıntılı leke ve sökük kontrolü yapılır.
  3. Otomatik halı yıkama makinesinde natürel halı şampuanları yardımıyla ve her noktası eşit bir şekilde yıkanır.
  4. Yıkanan halılar sıkma makinesinde suyun büyük bir kısmı atılarak sıkılır.
  5. Kapalı kurutma odamıza aktarılan halılar ortalama 12-24 saat arasında kurumaya bırakılır.
  6. Halılar kuruduktan sonra son kontroller yapılarak paketlenir ve teslim edilmek üzere servis personellerimize teslim edilir.

Halı yıkamada dikkat ettiğimiz hususlar

  1. Halının cinsi: halılar genel olarak makinede yıkanır ama antika gibi eski halılar elde yıkanmalıdır.
  2. Natürel halı şampuanları: doğal şampuanlar halının renk atmamasında çok etkilidir. Kimyasal madde içerenler genelde renk solması yapabilir.
  3. Halıdaki lekeler: Halıyı teslim alma aşamasında ve yıkama aşamasından sonra leke kontrolü yapılmaktadır.
  4. Zamanında teslim: Maalesef günümüzde bu konuya pek riayet edilmemektedir. Fakat firmamız büyük önem vermektedir.

Uygun fiyat politikası

Ucuz halı yıkama kalite açısından her ne kadar kulağa hoş gelmese de firmamız ucuza halı yıkama için büyük çaba harcamaktadır. Bunu sağlamak için en büyük avantajımız maliyetleri düşürmektir. Genel olarak yüklü alım yaptığımızdan dolayı ekstra fiyat indirimi alarak bunu halı yıkama fiyatlarımıza yansıtabiliyoruz. Dolayısıyla hem kaliteli hem uygun fiyat olarak hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Fabrikamızda halı yıkama işlemi:

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023