Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Halı toz alma işleminin önemi

Gül halı yıkama fabrikası halı yıkama işine büyük önem vermektedir. Öyle ki halı yıkama aşamasının tam anlamıyla hijyen olabilmesi için gereken tüm ekipmanlara sahiptir. Bu sayfada sizlere halı yıkama aşaması öncesi kullandığımız halı toz alma makinesinin önemi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Halı yıkama öncesi Toz Alma İşlemi

halı yıkama öncesi toz alma işlemi

Firmamız Gül halı yıkama halıları yıkamadan önce halı toz alma makinesinden geçirmektedir. Aşağıdaki videoyu izlerseniz ayrıntılı bir şekilde göreceksiniz ki; halıdaki akarlar, maytlar ve bilimum diğer yabancı maddeler açığa çıkarak halıdan emilmektedir.

Bildiğiniz gibi herhangi yıkanabilir bir eşyanın tam olarak temizlenebilmesi için üzerindeki yabancı maddelerin temizlenmesi gerekir. Daha sonraki yıkama işlemi de bir o kadar temiz ve hijyen olmuş olur. Halıdaki yabancı maddeler de ne kadar çok temizlenirse halıdaki temizlik o kadar sağlanmış olur. Fabrikamıza gelen halılar yıkama öncesi kontrol edilmektedir. Bu aşamada makinede yıkanacaklar ve elde yıkanacaklar diye ayrılmaktadır. Elde yıkama işlemindeki halıları makinede yıkayamazsınız ki zarar görebilir. Otomatik halı yıkama makinesinde yıkanacak halılar toz alma işlemine tabii tutulur. Halı toz alma makinesinde halılar tek tek çırpılarak halı üzerindeki yabancı maddeler alınır. Bu işlemden sonra halılar yıkama işlemi ile hijyen bir şekilde yıkanmış olur.

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023