Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Neden Gül Halı Yıkama?

FirmamızGül Halı Yıkama, Güngören, Esenler, Fatih, Başakşehir, Zeytinburnu, Bakırköy ilçelerinde profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu saydığımız ilçelere ücretsiz servisimiz vardır. Bizimle iletişime geçerek halılarınızı aldırabilirsiniz. Halılarınız servis personellerimize geçtiği andan itibaren firmamız sorumluluğuna girmiş demektir. Herhangi bir deformasyonda veya kusurda firmamız anında telafi etmektedir. Gül Halı Yıkama müşteri memnuniyetini her zaman için gözetmektedir. Çünkü her müşterimiz halılarını yıkatacakları zaman memnun kalmazlarsa başka firmalara yönelecekler; memnun kaldıkları taktirde de firmamızı yakın çevrelerine tavsiye edeceklerdir. Dolayısıyla işlerimizin tesliminde mutlu müşteri her zaman için önem arz etmektedir.

Gül halı yıkama

Gül halı yıkama ortalama 20 yıldır halı yıkama sektöründedir. Kuru temizleme olarak girdiğimiz sektörde hizmet ağımızı halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama gibi diğer temizlik alanlarına yönelmiş ve kuru temizlemede gösterdiği başarıyı diğer sektörlerde de göstermektedir. Güngören’de bulunan halı yıkama fabrikamızda her çeşit halılarınız titizlikle yıkanmaktadır. Özel halı yıkama bölümümüz ve kapalı alan kurutma odalarımız mevcuttur. Fabrikamız günlük 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. Özellikle halı yıkama sezonu dediğimiz ilkbahar ve sonbaharda bu fabrikamız ile gelen talebi rahatlıkla karşılayabilmekteyiz. Bunu da otomatik halı yıkama makinemiz sayesinde yapabiliyoruz.

Firmamız örnek teşkil eden fabrikamızda son teknoloji makineler ile hijyen bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Resimlerimizde de gördüğünüz gibi profesyonel bir halı yıkama için gerekli olan tüm makineler tesisimizde mevcuttur.

Bizi tercih etmek için bir çok nedeniniz var.

Firmamız müşteriye verdiği değer ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Bunu çalışanlarımız ile ilk irtibata geçtiğiniz andan itibaren zaten siz de göreceksiniz.

Dünden bu güne halı yıkama işine yeni bir sistem getirerek çalışmalarını sürdüren Profesyonel Halı Yıkama firmamız gerek çalışan sayısı gerekse hizmet verdiğimiz müşteri kitlesi bakımından İstanbul Avrupa yakasında sayıca az ve bu işin en iyileri olan firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

gül halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023