Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Güngören Halı Yıkama Fabrikası

Güngören halı yıkama fabrikası Gül Halı Yıkama, İstanbul Güngören ilçesinde halı temizleme hizmetini en kaliteli ve profesyonel şekilde yapıyor ve zamanında teslim ile veriyoruz. Her çeşit ve ebattaki halılarınızı ücretsiz servisimiz ile adresinizden alıyor ve profesyonel yıkama sistemlerimizden geçirdikten sonra adresinize temizlenmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Üstelik ücretsiz servis hizmetimiz ile.

Güngören ilçesi çok hızlı gelişen bir ilçe olmakla birlikte profesyonel halı yıkamacı bulmak bazen zor olabilmektedir. Sektörün içinde olduğumuz için fabrikası Güngören’de olan çok az sayıda firma olduğunu bilmekteyiz. Fakat bizim fabrikamız Güngören’de bulunmaktadır. Bu açıdan hem hızlı sevkiyat yapabilmekte hem de zamanında halıları teslim ettiğimiz için de müşteri memnuniyetimiz kat kat artmaktadır.

Halı temizliği bildiğiniz gibi çok önemli ve kirlendiğinde de sinir bozucu bir durum ortaya çıkarmaktadır. Hele ki merdiven altı çalışan bir firmaya denk gelirseniz adeta halı yıkama işi çileye dönüşebilmektedir. Bağlı olduğumuz İshayder derneğimizin şu sayfasında mağdur olan tüketicilerin görüşlerine ulaşabilirsiniz: http://www.ishayder.com/hali-yikama-sikayet-formu Mümkün mertebe halı yıkatacak müşterilerimizi bu sayfadaki mağdur duruma düşmüş tüketicilerin görüşlerini okumalarını öneriyoruz. Bu gibi durumlara düşmemek için mutlaka profesyonel şirketler ile çalışmalısınız. Büyük ve köklü firmalar en ufak bir hatalarında sorunu çözüm yoluna gitmektedir. Gül halı yıkama firması da garantili halı yıkama hizmeti ile bu mağduriyeti ortadan kaldırmaktadır.

Firmamız aşağıdaki resimlerde de göreceğiniz gibi otomatik makineler yardımıyla halının her noktası eşit bir şekilde yıkanarak halı temizliğinin tam olarak yapılmasını sağlamaktadır. Natürel halı yıkama şampuanlarımız ile de halılarda solma, renk atma gibi sorunlar da ortadan kalkmaktadır.

Güngören Servis Ağımız:

Akıncılar Mahallesi
Gençosman Mahallesi
Güneştepe Mahallesi
Haznedar Mahallesi
Mareşal Çakmak Mahalesi
Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
Merkez Mahallesi
Sanayi Mahallesi
Tozkoparan Mahallesi

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve tüm hizmetlerini bu doğrultuda yürütmüştür ve yürütmeye devam etmektedir. Çok hızlı gelişen çağa ayak uydurarak yeni makine ve temizlik ürünlerini bünyesine katmıştır. Güngören’de halı yıkama hizmetini en iyi sunan firmamız teknolojiye de büyük önem vermektedir.

İstanbul’un en şirin ilçelerinden biri olan Güngören’de profesyonel hizmet sunan bir çok firma olsa da işi kuralına göre yapan firmalar azınlıktadır. Halı yıkama yerinin sağlığa zararlı olmasından tutun da, kullandığı temizlik maddesinin kalitesine kadar bir çok uygunsuz ekipman kullanmaktadır. Oysaki Gül halı yıkama firmamız kalitesine güvenerek hizmet vermektedir.

Halı yıkama, ilçe sakinleri için son derece önemli bir temizliktir. Çünkü semt olarak ilçe halkı temizliğe büyük önem vermektedirler ve gelişi güzel yıkanan halıları kesinlikle kabul etmezler. Ki bize gelen bazı halılar başka firmalarda yıkanıp gelen halılardır. Firmamız bu konuda çok titizdir.

Güngören halı yıkama

Güngören halı yıkama firmaları

Sizlere aşağıda işini en iyi şekilde yapan bir kaç firma ismi vereceğiz. Bu firmalar işlerinde uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi olmuş firmalardır. Herhangi bir firma ile iletişime geçip halılarınızı yıkatabilirsiniz. Devamı…

Otomatik halı yıkama makinesi

Halılarınız otomatik halı yıkama makinemizde yıkanmaktadır. Hem hızlı hem de her noktası eşit bir şekilde yıkanan halılarınız maksimum hijyene kavuşmaktadır. Günlük 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahip olan makinemiz sezonda bile gelen talebi rahatlıkla karşılayabilmektedir. El değmeden yıkanan halılarınız ilk günkü görünümünde evlerinize teslim edilmektedir.

Güngören halı yıkama halı yıkama makinesi

Toz alma makinesi

Firma olarak halılarını teslim ettiğimiz anda memnun kalmanız için büyük çaba harcıyoruz. Bunu sağlamak için de halıların yıkanmasından sonra paketleme aşamasında toz alma aşamasına sokarak hem üzerilerinde yıkama esnasında ortaya çıkan iplikçikleri hem de halının havlarını kabarmasını sağlıyoruz. Böylelikle halıların yeni halinden farklı kalmamaktadır.

Güngören halı yıkama hav alma makinesi

Halı kurutma odamız için ısı makinemiz

Halı kurutma odamız ısı makinelerimiz ile ısıtılmakta ve güneşe kapalı olarak halılar kurutulmaktadır. Elektrikle ısıttığımız kurutma odalarında halılarınız 10-15 saat arasında kurumaktadır. Böylelikle halılarınızı kısa zamanda teslim etmekteyiz. Güngören’de halı yıkama firması için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Garantili olarak yıkadığımız halılarınızı hijyene kavuşmuş olarak geri alabilirsiniz. Mis gibi kokan halılarınızı iyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz.

Güngören halı yıkama kurutma odası
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022