Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Güngören’in En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Güngören’in en iyi halı yıkama fabrikası olan Gül  Halı Yıkama, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak son teknoloji makinelerle ve profesyonel personeller ile tüm ilçeye hizmet vermektedir. Sektörde 17 yılı geride bırakarak İstanbul Avrupa Yakasının en büyük halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Gerek servis araçlarımız gerek personelimiz ile şu an Avrupa Yakasının ilk 10 büyük halı yıkama fabrikası arasına girmiş bulunmaktayız.

Güngören'in en iyi halı yıkama fabrikası

Güngören Profesyonel Halı Yıkamacı

Bu konuma müşteriye verdiğimiz değer sayesinde geldik. Yeri geldi yıpranan halının yenisini aldık, yeri geldi tekrar tekrar halıları yıkadık. Müşteriyi memnun etmek demek her geçen gün yeni müşteriler kazanmak demektir. Bu anlayış ile her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik.

İstanbul’da halıların evlerde yıkandığı günler artık gerilerde kaldı. Evlerde halı yıkama için ortamın uygun olmaması ve harcanan suya birlikte vakit büyük sıkıntı olmaktadır. İstanbul’un en yoğun yerleşim yerlerinden biri olan Güngören’de hizmet veren en iyi halı yıkama fabrikası Gül Halı Yıkamadır. Profesyonel hizmet anlayışı ile halıların deyimi yerindeyse röntgenini çekerek temizliğini yapmaktadır.

Halılar evlerimizin hatta iş yerlerin vazgeçilmez birer parçası olmaktadır. Bu halıların zamanında temizlenmesi ve yıkanması halının ömrünü uzattığı gibi, sağlığımıza da olumlu etkisi olmaktadır. Yıkanmayan halılarda bakterilerin oluşması hastalıklara neden olmaktadır.

Güngören'in en iyi halı yıkama fabrikası

Güngören En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Siz de profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız Güngören’in en iyi halı yıkama fabrikası olan Gül halı yıkamayı tercih edebilirsiniz. Gül halı yıkama natürel halı yıkama şampuanı kullanmaktadır. Halıların doğal şampuanlarla yıkanması halının ömrüne direkt etki eden etkenlerden biridir. Her firma buna dikkat etmemekte kimyasal ürünler kullanarak halının ömrü kısalmaktadır.

Bir diğer önemli husus halının yıkama aşamasından önce toz alma işlemidir. Yıkanmadan önce tozları alınan halılar yıkama sırasında daha kolay kirlerinin çıkması sağlanmaktadır. İstanbul’un en profesyonel halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz ve müşteri memnuniyeti en büyük ilkemizdir. Firmamız garantili hizmet anlayışı ile müşterilerinin beğenisini kazanmış profesyonel bir firmadır.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023