Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Halı Tamiri

Halı tamiri bir çok değerli halı için önemli bir tamir hizmetidir. Gül Halı Yıkama bir çok hasarlı halıyı eski görüntüsüne kavuşturmuştur. Halı tamir hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Hem halınızı temizler hem de halınızın tamir hizmetini yapmış oluruz.

Neden Halı Tamir Edilir?

Bir çok nedenden dolayı halılar hasar görebilir ve tamir edilmesi gerekir. Halının üzerine yanıcı bir madde düşebilir bir kısmını yakabilir. Zamanla halı tahriş olabilir ve o kısım sökülmeye başlar. Halının saçakları kopabilir yenilenmesi gerekir. Daha bir çok nedenden dolayı halılar tamir edilmesi gerekir. Aşağıdaki resimlerde yapmış olduğumuz halı tamir hizmetlerini görebilirsiniz.

Şimdi Ücretsiz Telif Alın!

İstanbul Halı Tamiri

İstanbul’un bir çok ilçesine (Avrupa Yakası) ücretsiz servis hizmetimiz ile halı tamiri hizmeti veriyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşıp ücretsiz halı tamiri fiyat teklifi almak. En uygun fiyata halılarınız eski haline kavuşacaktır.

Ne kadar doğru bir atasözü değil mi? Halılarınıza da ne kadar iyi bakarsanız ömrü o kadar uzun olur. Zamanı geldiğinde halıları yıkamalı, bir hasar oluştuğunda vakit kaybetmeden tamir edilmelidir.

Kilim Tamiri
El Dokuma Halı Tamiri
İpek Halı Tamiri
Halı Saçak Tamiri
Halı Gövde Tamiri
Ladik Halı Tamiri
Sumak Halı Tamiri
Yörük Halı Tamiri
Bünyan Halı Tamiri
Yolluk Tamiri

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023