Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Haznedar Halı Yıkama

Haznedar halı yıkama hizmetini garantili ve hızlı bir şekilde sunan firmamız tüm Güngören ilçesine bu hizmeti vermektedir. Güngören’de bulunan fabrikamız ile halı yıkama hizmetini en hızlı sunan firma Gül halı yıkamadır.

Telefon: 0212 568 65 10

haznedar halı yıkama

Bildiğiniz gibi Avrupa yakası İstanbul’un hatta ülkemizin trafik yoğunluğu en fazla olan bölgesidir. Halı yıkama işinde de zamanında teslimat büyük önem taşımaktadır. Önemli misafiriniz gelebilir, bayram öncesi halıları yıkatmak isteyebilirsiniz, bu gibi durumlarda hızlı teslimat çok önemlidir. Haznedar mahallesine çok yakın olan Gençosman mahallesindeki fabrikamız ile bu mahalleye hızlı servis çıkarmakta ve acil halı yıkama işlerinizi zamanında teslim etmekteyiz. Bu avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haznedar’da Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetinde nelere dikkat edilmelidir.

  • Sağlığımızı en çok etki eden eşyalar arasında yer alan halıların temizliğine büyük önem vermeliyiz. Bunun için profesyonel halı yıkama firmalarını tercih etmeliyiz.
  • Halı yıkama firmanızdan garantili yıkama hizmet var mı mutlaka öğrenin. Çünkü yanlış yıkama tekniklerinden dolayı halı bazen bozulabilir.
  • Zamanında teslimat hizmetini mutlaka öğrenin, acil bir durumda dışarı çıktığınızda halının adres geldiğini ve geri gittiğini kimse istemez. Halının ne zaman teslim edileceğini mutlaka sorun

Bu gibi aklınıza gelen daha başka soruları yönelterek halı yıkama firmanızın kalitesini ölçebilir ve ona göre sipariş verebilirsiniz. Sizlere burada gösterdiğimiz resimlerden zaten kalitemizi görebilirsiniz. Otomatik halı yıkama makinelerimiz ve kapalı kurutma odalarımız bunlardan bir kaçıdır. Haznedar halı yıkama için Gül Halı Yıkama size yeter.

Halı Yıkama Güngören Haznedar

Altta fabrikamızda çekilen bir video yer almaktadır. Fabrikamızın dış görüntüsünden sonra yer alan bölümde otomatik halı yıkama makinesi ile yıkanan bir halı görülmektedir. Bilgisayar destekli makine ile halı yıkanmakta ve rulo yapılarak sıkma makinesine aktarılmaktadır. Halı yıkama Haznedar mahallesi için firmamız halılarınızı yıkamak için taliptir.

Haznedar mahallesi halı yıkama Güngören
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022