Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Şagi Halı Yıkama

Gül halı yıkama olarak halı çeşitleri üzerine büyük bir bilgi birikimi ile her çeşit halıyı yıkamaktayız ve bu sayfada şagi halı yıkama hizmetimiz ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Şagi Halıyı Tanıyalım

Şagi halılar son yıllarda büyük bir kullanım alanına sahip halılar arasına girmiştir. Yumuşak yapısı ile temas sırasında güzel bir etki bırakması bu kullanımını arttıran etkenler arasında yer almaktadır. Kullanımının kolaylığına karşın temizlenmesi zahmetli bir halıdır. Uzun hav boyları nedeniyle kirlendiği kolaylıkla anlaşılmaz ve kirleri olabildiğince halı diplerine itmektedir.

Aşağıdaki resimlerde şagi halının otomatik halı yıkama makinesinde yıkanma aşaması görülmektedir. Hav yüksekliği diğer halılara göre çok yüksek olduğu için dikkatli yıkanması gerekir. Yumuşak fırça tercih edilmeli ve natürel şampuan kullanılmalıdır.

Şagi halı yıkama

Şagi halı nasıl yıkanır?

Şagi olarak adlandırılan halılar diğer makine halılarının aksine çok daha zor bir şekilde temizlenebilen bir halı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gül halı yıkama olarak bizler güvendiğiniz ve memnun kaldığınız halı yıkama firması olarak şagi halılarınızı özel yıkama yöntemlerimiz ve sağlığa uygun olan malzemelerimiz ile yıkıyoruz.

Şagi halı yıkama işlemlerinde ilk olarak halılar toz alma makinesi ile halının üzerindeki toz ve yabancı maddeler alınır. Bu işlem sayesinde halınızın en derinliklerinde dahi yer etmiş olan kum, toz, saç ve diğer maddelerden arındırılması sağlanmaktadır. Daha sonra ise halılarınız tam otomatik halı yıkama makinesi ile özel bir şekilde yıkanarak kirden arındırılmaktadır. Burada şunu belirtmekte fayda var. Halı yıkama makinesinin fırçaları halıya göre sert veya yumuşak olarak değiştirilir. Bu işlem biraz zahmetli olduğu için bir çok firma tek fırça kullanmaktadır. Bir diğer dikkat ettiğimiz husus da natürel halı yıkama şampuanlardır. Doğal şampuanlar halılara zarar vermeyen temizlik maddeleridir.

Şagi halı yıkama

Hijyen koşullarına uygun bir mekanda yıkandıktan sonra halılar sıkma bölümünde sıkılır ve kurutma odasına aktarılır. Kurutulan şagi halılarınız sonrasında ise özel ambalajları ile rulo haline getirilerek tekrardan size teslim edilir. Firmamızın uzman, deneyimli ve güler yüzlü çalışma ekibi tarafından uygulanan şagi halı yıkama işlemleri sayesinde eski halılarınız çok daha temiz ve canlı bir görünüme kavuşacaktır. Halılarınızın solan renklerinden, cansız görünümünden, üzerindeki lekelerden ve tahribatlarından artık sizde kurtulmak istiyorsanız tercih edeceğiniz en güvenilir ve kaliteli hizmetin tek adresi olarak halılarınızı yıkamaya devam ediyoruz. Her zaman disiplinli, özverili ve titiz bir şekilde çalışarak halılarınızın dokusunu koruyor ve ilk günkü formunu geri kazandırıyoruz. Sizde tüm halı çeşitleriniz için firmamızı tercih edebilir, halı yıkama konusunda uzman kişilerden destek alabilir ve halılarınızı yepyeni bir forma sokarak yaşam alanınıza farklılık katabilirsiniz.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022