Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Step Halı Yıkama

Step halı nedir, nasıl temizlenir, nasıl yıkanır?

Step halı, kısa hav yüksekliğine sahip veya hiç hav yüksekliği olmayan sık dokunmuş halı çeşididir. Bu halılar genel olarak halıfleks olarak kullanıldığı gibi, normal halı olarak da kullanılabilmektedir.

Step Halı Temizliği

Step halıların temizliği sık sık elektrikli süpürge ile süpürme ile yapılmalıdır. Basit lekeler için ılık su ile ovalama yöntemiyle temizliği yapılır. Ama daha kalıcı lekeler için mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.

Step halı yıkama

Step halılar nasıl yıkanır?

Gül halı yıkama fabrikası her çeşit halıyı yıkayabildiği gibi step halı yıkama konusunda da uzmanlaşmıştır . Bu tür halıları genelde hafif set fırçalı makineler yardımıyla yıkamaktayız. Çok nadir özel halıları el makineleri ile yıkanmaktadır. Genelde otomatik halı yıkama makinesinde rahatlıkla yıkanabilmekte ve hijyen bir yapıya sahip olmaktadır.

Püf noktası olarak halı yıkama makinesinin hafif sert fırçalı olması ve her halı için olduğu gibi bu halılar için de natirel halı yıka aşampuanları tavsiye etmekteyiz. Yerden yere halılarınız için de evlerde veya iş yerlerinde yerinde yıkama hizmetimiz ile step halılarınızı yıkıyoruz. Üstelik kısa zamanda kullanıma hazır hale gelmektedir.

Gül halı yıkama fabrikası ile iletişime geçmeden halı yıkatmanızı önermiyoruz. Hem uygun fiyat hem de kaliteden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Step halı yıkama
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022