Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Ucuz Halı Yıkama

Gül halı yıkama olarak ucuz halı yıkama politikamız hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Ucuz halı yıkama bir çok kişinin halı yıkatma aşamasından önce aradığı özelliklerin başında gelmektedir. Ucuza yıkanan halılar her ne kadar cebimize yarasa da arka tarafta sağlığımızı ne kadar tehdit ettiğini bilemeyiz. Günün bir kısmını halıların üzerinde halıya temas ederek geçirdiğimizi düşünürsek ucuza halı yıkama fikrinin ne kadar sakıncalı olduğunu idrak edebiliriz.

Ucuza Halı Yıkama Güvenli mi?

Aşağıdaki resimde kırmızı daire içinde halı overloklarının yıprandığı ve koptuğu görülmektedir. Bu gibi durumlarda iyi bir halı yıkama fabrikası bunları tamir etmektedir. Ucuza halı yıkayan bir firma ise zaman kaybı olacağı için bunlara hiç girmeden olduğu gibi halıyı teslim etmektedir.

Ucuz halı yıkama

Halı yıkama fiyatları nasıl belirlenir?

Halı yıkama fiyatlarını etki eden unsurların başında maliyetler gelir. Maliyetler, personelin maaşından yemeğine hatta sağlıklarının kontrolüne kadar en ince ayrıntıların bile hesaplandığı bir süreçten geçmektedir. Bunların yanında temizlik maddelerinin maliyeti ve önemli unsurlardan biri olan rekabeti sayabiliriz. Profesyonel bir halı yıkama hizmeti için bu unsurların bir de kalitesi ön olana çıkmaktadır. Halı yıkayan kişilerin usta olması ile vasıfsız personel arasında da büyük farklar olmaktadır.

Ucuz halı yıkama sağlıklı mıdır?

Bir halıyı ucuza yıkayabilmek için mutlaka maliyetlerden kısmak gerekir, Örneğin halı yıkama fabrikasında en fazla yıkama şampuanı kullanılmaktadır. Natürel şampuanlar ile kimyasal karışımlı şampuanların fiyatları arasında büyük farklılıklar vardır. Yukarıda bahsettiğimiz usta ile vasıfsız personel arasında da fiyat farklılıkları olduğu için ucuza yıkanan halılar sağlıklı değildir. Çünkü bir şeylerden mutlaka kısılmıştır. Ancak Gül halı yıkama buna rağmen mümkün olan minimum kar oranı ve maliyetlerdeki toplu alımlar ile bunun üstesinden gelerek halıları en uygun fiyata yıkamaktadır.

Eve ilk kez gelen misafirlerin ilk olarak evi incelemesi sırasında hiç kimse kirli bir halı ile karşılamak istemez. Fakat halıların hem konum itibari ile zeminde yer alması hem de kendi yapısından dolayı belirli aralıklarla yıkanması gerekir. Özellikle emeklemeyen çocuğu olan kişilerin bu konuya çok daha büyük bir özen göstermesi gerekmektedir. Halılarınızın içinde gizli bir şekilde barınmakta olan mikroplar, toz ve kir zerreleri özellikle sağlığınızı çok ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Ucuza yıkanan bir halıdan bu tür mikroplar çıkmaz.

Aynı zamanda çok sık kullanılmaktan dolayı eskimeye başlayan halı yüzleri artık eskisi kadar canlı, parlak ve temiz görünmediği için estetik açıdan da sizi zor bir duruma sokabilir. Gönül rahatlığı ile eski halılarınızı tıpkı yeni almış gibi kullanabilmek için sizde profesyonel halı yıkama hizmetinden destek alabilirsiniz. Halı yıkama konusunda son derece profesyonel olan uzman ekibimiz ve teknolojik alt yapı ile halı yıkama yöntemlerimiz sayesinde hem halılarınızın eskisinden çok daha yeni, canlı ve göz alıcı görünmesini sağlayacaksınız hem de hijyen konusunda hiçbir şekilde tereddüt yaşamadan evinizde rahat bir şekilde kullanacaksınız. Her bütçeye uygun bir şekilde sunulan kaliteli halı yıkama hizmeti sayesinde temizliğin ve bakımın tadını çıkaracaksınız. Her halı kendi cinsine göre özel olarak temizlenmekte ve yıkama işlemlerinde hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Kaliteli, güvenilir, ekonomik ve profesyonel halı yıkama hizmeti sizlerle!

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022