Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Yerinde Yıkama

Yerinde halı ve koltuk yıkama

Gül halı yıkama firmamız yerinde halı yıkama hizmeti ile Güngören, Bakırköy, Esenler ve Zeytinburnu ilçelerine evlere ve iş yerlerine halı yıkama hizmeti götürmektedir. Sabit olan halılarınız yerlerinden hiç kaldırılmadan yıkanmakta ve temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız uzman personel ile çalışmakta ve hiç bir hasara, dağınıklığa sebep vermeden işi teslim etmektedir.

yerinde yıkama

Halıfleks, yerden yere halılar, cami halıları gibi her çeşit sabit halılarınızı yıkıyoruz. Profesyonel halı yıkama makinelerimiz ile önce halılarınız halı şampuanları ile yıkanmakta ardından yüksek emiş gücüne sahip makinelerimiz ile kirler halıdan arındırılmaktadır. Halının metrekaresine göre işin teslim süresi değişmektedir. Ancak kısa zamanda kullanıma hazır hale gelmektedir halılar.

Sabit olan halılar diğer halılara göre daha çabuk kirlenmekte, özellikle ipliklerinin dibi mikrop yuvasına dönüşmektedir. Dolayısıyla belirli aralıklarla halıflekslerin yıkanması çok önemlidir. Bunun için profesyonel destek almanız ise en başta sağlığınız için tercih sebebidir. Ayrıca uygun fiyat politikamız ile halılarınız düşündüğünüzden de ucuza yıkanmaktadır. Gül halı yıkama profesyonel halı yıkama yapmakta ve müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Halınız mı yıkanacak? Gül halı yıkama size yeter…

Yerinde halı yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti genel olarak evlerdeki halıfleksler, cami halıları ve iş yerlerindeki halılar için uygulanmaktadır. Firmamız profesyonel halı yıkama makineleri ile adresinize gelerek çevreye hiç zarar vermeden halılarınızı yıkamaktadır. Yıkanan halılar yüksek emiş gücüne sahip halı yıkama makineleri ile suyu çekilerek kısa zamanda kuruması sağlanmaktadır. Ortalama 24 saat sonra kullanıma hazır hale gelmektedir.

Yetinde koltuk yıkama

Halı haricinde koltuklar da yerinde yıkanması gereken eşyalar arasındadır. Personelimiz profesyonel makineler ile koltuklarınızı yıkamakta ve yine 24 saat sonra kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı ve koltuk yıkama için size tek bir firma yeter, Gül Halı yıkama fabrikası.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022