Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Sancaktepe Halı Yıkama Bağcılar

Sancaktepe halı yıkama Bağcılar bölgesinde bulunan hizmet alanlarımızdan bir tanesidir. Sancaktepe mahallesine en hızlı ve garantili yıkama sistemi ile halı yıkama işi yapıyoruz. Adresinizden aldığımız halılar en modern tesislerden biri olan Gül halı yıkama tesisinde temizlendikten sonra adresinize teslim ediliyor. Üstelik % 100 Garantili

Sancaktepe halı yıkama Bağcılar

Firmamız halılarınıza gerekli özeni göstererek uzman bir şekilde yıkama işlemi sunmaktadır. Özellikle kullandığımız malzemeler birinci sınıf olup, halıya uygun şampuanlardır. Aksi takdirde halıların zarar görebileceği ya da daha fazla kirlenebileceğinin bilincinde olup, tüm süreçlerimizde bu kaliteyi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Gereken alt yapıya sahip olarak, halıların cinslerine göre işlem uygulamaktayız.

Firmamız halı yıkamada dikkat edilecek hususları tam olarak riayet etmektedir. Bu kapsamda tüketiciye Garanti veren nadir firmalar arasına girmiştir.

Söz verilen zamanda alım ve teslimat yaparız. Sadece yıkama işleminde değil, halılarınızı teslim aldığımız ilk andan itibaren tüm süreci profesyonelce yönetmekteyiz. Yıkama işleminde işinde uzman kişilerle, gerektiği şekilde uygulamalar yapmaktayız. Kapalı alanlarda kurutma sağlayarak, halılarınızın teslimatına kadar en uygun şekilde muhafazasını yapmaktayız. Temel aldığımız kıstas değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle halı yıkamayla ilgili her şey bizim işimizdir. Halılarınız emin adreste, profesyonelce temizlenir.

Sancaktepe mahallesi halı yıkama Bağcılar

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023