Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Bakırköy Yenimahalle Halı Yıkama

Bakırköy Yenimahalle halı yıkama hizmetini en uygun fiyata ve en profesyonel şekilde sunan Gül halı yıkama, İstanbul’un en modern halı yıkama tesislerinden birine sahiptir.

Halılarınızı yılların güvenilirliği ile kaliteli adrese teslim etme zamanı geldi. Halılarınız kirlendi, çıkmayan lekeleri de var, en sevdiğiniz halınızı nasıl temizleyeceğimizi mi düşünüyorsunuz? Firmamıza güvenme vakti geldi.

Bakırköy Yenimahalle halı yıkama

Özel leke çıkarcılarla, halılarınızın dokusunun, malzemesinin çeşidine göre özel ve sağlığa uygun şampuanlarla, son derece profesyonel ekipmanlarımız ile halılarınızı uzman ekibimizle yıkıyoruz. Uzman personelimiz, özel kurutma odalarında halılarınızı kurutuyor ve sizleri bekletmeden, aksatmadan en kısa sürede teslim ediyoruz.

Halılarınızı yıkarken neler kullanıyoruz ve nasıl yıkıyoruz? Halılarınız yıkama alanına getirilir ve türüne göre dokuma özelliğine göre ayırarak başlıyoruz. Böylelikle rengi solması, zarar görme gibi durumlarla karşılaşmamış oluyorsunuz. Öncelikle tozları alınır ve sonra antialerjik ve anti bakteriyel bitkisel şampuanlarla özel halı yıkama makinelerinde yıkanıyor. Halılarınızı evlerinizden alıyoruz ve paketleyerek tertemiz olarak evlerinize gönderiyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak her zaman birinci ilkemiz olarak uzman kadromuzla, yıllardır güvenle sizlerleyiz. Bakırköy halı yıkama sayfamızda en modern tesisimize ait görselleri bulabilirsiniz.

Yenimahalle halı yıkama Bakırköy

Yenimahalle halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023