Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Esenler Oruç Reis Halı Yıkama

Gül Halı Yıkama fabrikası Esenler ilçesinin her mahallesine olduğu gibi Oruç Reis Mahallesine de profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama işine gönül vermiş bir firma olarak halıların daha temiz olması için her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm Esenler ilçesine halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Oruç Reis Mahallesi halı yıkama

Halıların son zamanda ev olanakları işle yıkanması neredeyse kaybolmuş bir gelenek olmaktadır. Eskiden kadınların ellerinde kendi olanakları ile yıkanan halıları artık  halı yıkama firmaları teslim almış bulunmaktadır. Bu durumda en iyi halı yıkama firması olarak sizlere son teknoloji hizmeti sunarak halılarınızı en hijyenik şekilde yıkayarak sizlere teslim etmekteyiz. Esenler Oruç Reis mahallesi halı yıkama hizmeti için günlük servis çıkarmaktayız ve hızlı hizmet ayrıcalığından sizleri de yararlandırıyoruz.

Evlerinizden aldığımız halılarınızı öncelikle yıkama makinesinde kirleri akıtmak için ön yıka işlemi uygulanmaktadır. Sonra yapılan işlem ise halı şampuanı ile kirlerden tamamen arındırma işlemi olmaktadır. Halılarınızın rengine dokusuna zarar vermeyen organik halı şampuanları ile oldukça sağlıklı ve temiz bir halı yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.  Durulama işlemi bittikten sonra halı kurutma makinesine koyulan halılarınız kuruyana kadar kurutulma işlemine tabi tutulmaktadır. Kurutma işleminden sonra halıda kalan nemin gitmesi için güneş ışığında kurutma işlemine devam edilmektedir.

Esenler Oruç Reis Mahallesi halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022