Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Fatih Beyazıt Mahallesi Halı Yıkama

Gül Halı Yıkama fabrikası Beyazıt halı yıkama hizmeti ile Fatih ilçesinin tüm mahallelerine % 100 garantili halı temizliği hizmeti vermektedir. Fatih halı yıkama firmaları içinde en profesyonel ve modern tesise sahip olan firmamız kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Beyazıt Halı Yıkama Fatih

Yukarıdaki resimde tesisimizde bulunan otomatik halı yıkama makinesinde yıkanmakta olan bir halı görünmektedir. Düzenli halı yıkatmak, halıların derinlemesine temizliği açısından ve uzun süreli kullanım açısından önemi büyüktür. Özellikle çocuklu evlerde halı temizliği iki kat fazla önem taşır. Halı üzerinde adeta sürünen çocuklar kire, mikroba, bakteriye birebir yakındır. Halı içeriğindeki bakteri birikmesi korkusu sebebi ile, bazı doktorlar hamile hastalarına evde halıların kaldırılmasını bile önerdikleri olmuştur.

Halılar uzmanlar tarafından en az yılda 2 kez yıkanmalıdır. Profesyonel yıkanılan halılar kirlerden ancak kurtulabilir. Halı kirlendiğinde rengi matlaşır, dokusunda bozulmalar dikkatinizi çeker. Özellikle masa altlarındaki halılar ya da devamlı basılan bölümdeki halılarda yer yer kir ve lekeler dikkat çeker. Böylelikle kir, polen, toz parçacıkları, alerjik parçalar, bakteriler vakumlanarak makine tarafından çekilmiş olunur. Firmamız tüm bu hizmetleri size özel olarak verir. Fatih halı yıkama sayfamızda servis ağımızın tümüne ulaşabilirsiniz.

Beyazıt Halı Yıkama Fatih

Beyazıt mahallesi Halı Yıkama Fatih

 

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023