Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Kış Mevsiminde Halı Yıkama

Gül halı yıkama fabrikası kış mevsiminde halı yıkama hizmeti ile tüketicilerin yaz kış demeden 4 mevsim profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Halınıza bir şey mi döküldü, halınızın temizliği içinize sinmiyor mu? Dışarıda kar dahi olsa Gül Halı Yıkama fabrikası hizmetinizdedir.

Halı yıkamada bildiğiniz gibi en büyük zamanı halıların kurutulması aşaması almaktadır. Halılar çok hızlı kurutulursa o zaman hızlı sevkiyatı yapılabilir. Bunun için de özellikle kış mevsiminde halıyı kurutmak için ısı odaları kullanılır yani kurutma odaları.

kış mevsiminde halı yıkama

Kurutma odaları izolasyonu yapılmış, herhangi bir ısı kaynağı ile ısıtılarak halılar kurutulur. Isı kaynağı olarak genelde doğal gaz ve elektrik kullanılmaktadır. Isıtılan odalara halı askı aparatları takılarak halılar  buralara asılır. İyi bir kurutma odası en geç 12 saatte halıyı kurutması gerekir. Fabrikamızdaki kurutma odaları bu özelliklere sahiptir. Doğal gaz ve elektriğin kullanıldığı kurutma odalarında halılar 12 saatte kurumaktadır.

Firmamız yaz kış demeden halılarınızı 4 mevsim yıkamaktadır. Mevsimin hangisi olduğu hiç önemli değildir. Halı yıkama sezonunda bile halılarınız ortalama 1 ile 3 gün arasında gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir.

kışın halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022