Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Kocasinan Halı Yıkama Bahçelievler

Firmamız Kocasinan halı yıkama hizmeti ile Bahçelievler ilçesinin tamamına profesyonel halı temizleme hizmeti vermekteyiz.

Kocasinan halı yıkama Bahçelievler

Saatlerce emek harcamak, çeşitli kimyasal ürünlere birebir temas halinde bulunmak, su ve zaman israfı yapmak yerine, sizler için halılarınızı biz yıkayalım. Firmamız uzun yıllardır halı yıkama alanında faaliyet göstermektedir. Bizimle irtibata geçip adresinizi kaydettirdikten sonra en kısa süre içinde adresinizden halılarınızı alıyoruz. Üstelik halılarınızın boyutu ve türü önemli değil. Her türlü halınız itinayla ve özel makinelerimizde yıkanmaktadır. Bitkisel halı şampuanları kullandığımız için herhangi bir sertlik, tüylerinde bozulma, renginde solma gibi durumları yaşamazsınız. Özel kurutma odalarımızda kuruttuğumuz halılarınız, şeffaf paketlerin içine konularak tekrar adresinize teslim edilmektedir. Bahçelievler halı yıkama hizmetini en hızlı ve garantili sunan firmamız müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Kocasinan halı temizleme için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Tertemiz halılarınızda keyif çıkarmak, evinizde güzel kokular içinde, temizlik içinde oturmak için bizi aramanız yeterlidir. Uzun uğraşlar verip yorulmanıza, israf yapmanıza gerek yok. Üstelik elde yıkamayla çıkmayan derin kirler, makinelerimiz sayesinde kolayca çıkmaktadır.

Kocasinan mahallesi halı yıkama Bahçelievler

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023