Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Ücretsiz Halı Yıkama Servisi

Halı yıkama işine İstanbul Avrupa yakasında ücretsiz halı yıkama servisi hizmeti veriyoruz. Sektörde geçirdiğimiz yıllar boyunca bu alan için çok fazla tecrübe sahibi olan firmamız, sizlere halı yıkamanın yanında ücretsiz servis imkanı da sağlıyor. Kapınıza kadar gelip halılarınızı teslim alıyor ve yıkayıp aynı şekilde söylediğimiz gün içinde halılarınızı sizlere teslim ediyoruz.

ücretsiz halı yıkama servisi

Şirketimiz her zaman müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamış ve en iyi hizmeti sunmuştur. Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmetlerden dolayı ilk bizimle çalışmaya başlayan müşterilerimiz ile bunca yıldır hala çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü memnun müşteri devamlı müşteridir. Memnun olmayan kişi ise bir kere çalışır ve memnun olmadığı için o firmayı bırakır. Çevremizde bu şekilde bizlerle eskiden beri veya yeni çalışmaya başlamış çok müşterimiz var. Aldıkları hizmetten memnun kalmamış ve bizlere yönelmişler, bizler de her müşterimize davrandığımız gibi o müşterilerimize davranarak yıllar boyu çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kalite standartlarımız gereği, yeni çıkan teknolojik gelişmeleri de bünyemiz altına alıyor ve bu doğrultuda hizmetler veriyoruz. İşini severek yapan çalışma arkadaşlarımızın güler yüzlü sevecen yaklaşımı bu sektörde vermiş olduğumuz hizmetlerin kanıtıdır. Bizim firmamız tek seferlik çalışma için değil devamlı çalışmak için kurulmuş ve bu şekilde en kaliteli, en ekonomik fiyat seçeneklerini sizlere sunmuştur. Ücretsiz servis imkanımız sayesinde, sizler de ekstra ücret ödemeden çok uygun fiyatlara halılarınızı yıkatmanın keyfini yaşayacaksınız. Üstelik halılarınızı 3 gün gibi kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Unutmayın sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.

Ayrıca profesyonel halı yıkama sayfamızı da incelemenizi öneririz: https://www.gulhaliyikama.com/profesyonel-hali-yikama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023