Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Yedikule Halı Yıkama

Yedikule halı yıkama hizmetini Gül halı yıkama fabrikası 20 yıllık geçmişindeki tecrübeleri ile % 100 garanti altında yapmaktadır. En uygun fiyata ve zamanında teslim gibi hassas konulara çok dikkat eden firmamız bu kapsamda titiz çalışmalar yürütmektedir. Her geçen gün İstanbul Avrupa yakasında servis ağımızı genişleterek doğru yolda olduğumuzu da görmekteyiz. Müşterilerimizden gelen olumlu yanıtlar ile kaliteden taviz vermeden temiz yıkama yapmaktayız.

Yedikule halı yıkama fabrikası Gül halı yıkama

Şimdi ara ücretsiz teklif al: 0212 568 65 10

Yedikule halı yıkama Fatih

Halı yıkarken ve yıkanan halıyı kuruturken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Birçok halı yıkama firması bu önemli noktalara dikkat etmemekte ve bundan dolayı da halılarınız zarar görmektedir. Oysa ki firmamız sizlerin halılarınızı son derece dikkatli yıkamaktadır.

Fatih Yedikule Halı Yıkama

Özellikle yıkama sonrasında halı kurutma aşaması bizim için önemlidir. Çünkü sağlıklı kurutulmayan halılar yıpranacak ve eskiyecektir. Bundan dolayı firmamız halılarınızı kapalı kurutma odalarında kurutmaktadır. Firmamızın kapalı halı kurutma odalarını kullanma amacı şu şekildedir.

  • Eğer ki halılar kapalı bölgede değil de acık bölgede kurutulursa çevredeki tozlar halıya yapışacak ve halı tekrardan kirlenecektir.
  • Direkt güneş ile temas eden halılarınız ister istemez solacaktır.
  • Halılarınız açık ortamda kurutulduğu zamanlarda bükülme, yıpranma olayları görülecek ve zarar görecektir.
  • Her durumda acık alanda kurutma imkânı olmamaktadır. Fakat firmamız kapalı ortamda halılarınızı kuruttuğu için zamanında teslim edebilmektedir.

Fatih ilçesinde bulunan Yedikule mahallesi, özellikle Yedikule Zindanları ile meşhur bir mahalledir. Firmamız bu mahalleye özel günlük servis aracı çıkararak acil halı yıkama hizmeti vermektedir. Yedikule halı yıkamanın en doğru adresi şüphesiz Gül Halı Yıkama fabrikasıdır.

Yedikule mahallesi halı yıkama Fatih

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023