Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Antalya’da Halı Yıkamacılar 15. Kez Buluştu

Geçtiğimiz günlerde 15. Antalya İstişare toplantısına katıldık. Çok verimli geçen toplantı ile ilgili izlenimlerimizi paylaşıyor olacağız.

Geçen sene de 14. İstişare Toplantısına katılmıştık. Bu sene de toplantıya bizzat iştirak ettik. Cuma günü otale yerleştik ve akşam yemekten sonra ilk toplantı başladı. 5. olağan kurul toplantısında yeni yönetim seçildi. Yönetimde bizzat Gül Halı Yıkama Sahibi Hüseyin AVCI bey de yer aldı. Yeni PHTYD Başkanı Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU oldu. Kendilerine yeni dönemde başarılar diliyoruz.

2. Gün Bahattin ERSÖNMEZ’in açılış konuşmasından sonra Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler MYO Tekstil Bölüm Bşk. Syn Prof. Dr. Mehmet KARAHAN’ın “Nitelikli Eleman Temininde Üniversite-Sektör İşbirliği” konulu sunumunu yaptı. Kendisine vermiş olduğu bu değerli bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Daha sonra M.E.B. İşyeri Tabanlı Mes. Eğt. Daire Bşk. Sn Süleyman AKGÜN’ün “3308 sayılı yasanın sektörümüzde uygulanması ” konulu sunumu yer aldı. Kendisine vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

Gül Halı Yıkama olarak gerek sosyal aktivite, gerekse gelişmeleri yakından takip etmek için güncel etkinliklere bizzat iştirak etmektedir.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022