Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Fabrikamızı Ve Halıları Dezenfeksiyon İşlemi Devam Ediyor

Hijyen kurallarına büyük riayet gösteren firmamız Gül Halı Yıkama, fabrikamızı ve müşteri halılarını dezenfeksiyon işlemine devam ediyor. Virüs ve bakteriler için büyük önem taşıyan dezenfeksiyon işlemi sürekli sirkülasyon olan iş yerleri için ve dolaylı olarak sağlığımız için önem arz etmektedir. Yerinde yıkama işlemi ile birlikte dezenfeksiyon işlemlerini yaptığımızı önceki yazımızda belirtmiştik. Linkten yazımızı inceleyebilirsiniz.

Halılarda Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılır

Müşterilerimizden gelen halılar büyük bir dikkatle yıkanmaktadır. Yıkama öncesi toz çırpma makinesi ile halıdaki gözle görülür yabancı maddeler temizlenir ve ardından natürel şampuanlarla yıkanır. Bol su ile durulandıktan sonra kapalı odalarda kurutulur. Kuruma işlemi sırasında halılar dezenfeksiyon işlemi yapılarak kalan son bakterilerden temizlenmektedir. Her türlü yabancı maddelerden temizlenen halılar paketlenerek adresinize hijyen kurallarına riayet edilerek teslim edilmektedir.

Sağlık Bakanlığından onaylı Antibakteriyel Yüzey Temizleyizi

Umumi, kişisel alanlar: ev, okul, hastane, restaurant gibi işletmeler ve gıda sektörlerinin üretim, satış, stok departmanlarındaki her türlü sert yüzeylerde kullanılır, antibakteriyel etki sağlar.
Medikal Alanlar: Her türlü sert yüzeyler tuvalet, duş gibi hijyen gerektiren yüzeylerde kullanılır, antibakteriyel etki sağlar.

Berilon Sanite, gıda üretim yerleri ve hijyen gerektiren tüm yüzeylerde antibakteriyel etki için kullanılan konsantre bir maddedir.
QAC bazlıdır ve her su sertliğinde etkindir.
Gram negatif, gram pozitif bakteriler kadar, küf, maya ve fungi türlerine karşı da etkilidir.
Alüminyum dahil, bütün yüzeylerde güvenle kullanılabilir.
Klor ihtiva etmez, kokusuzdur.

Kurutma aşamasında halı dezenfeksiyon işlemi
Eczane dezenfeksiyon işlemi
Halı dezenfekte işlemi
Kullandığımız dezenfektenin Sağlık Bakanlığı izni
Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023