Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Gül Halı Yıkama Fabrikası Orijinal Alan Adı ile Hizmetlerine Devam Ediyor

Gül Halı Yıkama olarak yıllardır gul-haliyikama.com alan adı üzerinden müşterilerimize ulaşıyorduk. Alan adları (domainler) ilk gelen alır prensibi ile satışı yapılmaktadır. Gül Halı Yıkama ilk kurulduğu günde başka kişiler tarafından alınan gulhaliyikama.com yerine gul-haliyikama.com üzerinden web sitemizi kurduk. 2017 yılı ile birlikte Has Web Tasarım ve SEO ile çalışmaya başlayınca tüm web hizmetlerimizin yönetimini devrettik.

2021 yılında GULHALIYIKAMA.COM’u bünyemize kattık.

Has Web Tasarımın 2017 yılından itibaren yakın takibe aldığı gulhaliyikama.com alan adını 2021 yılı sonunda boşa düşerek bünyemize kattı. Hemen ardından gul-haliyikama.com alan adımızın orijinal alan adımız olan Gulhaliyikama.com alan adımıza taşıma işlemi başlamış ve kısa sürede bitmiş oldu. Böylece müşterilerimize gulhaliyikama.com alan adımız üzerinden ulaşmaya devam ediyoruz.

Kusursuz Hizmet İçin Çalışıyoruz.

Gül Halı Yıkama Fabrikası her alanda kusursuz hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Gerek müşterilerimizin bize daha kolay ulaşabilmesi, gerek web ortamında daha kolay bulunabilir olmak adına bu gelişmeyi müşterilerimize duyurmaktan gurur duyuyoruz. Emeklerinden dolayı Has Web Tasarım’a özellikle teşekkür ediyoruz.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023