Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Fatih Aktüel web sitesinde Otomatik Halı Yıkama Makinesi kullanımı haberimiz

Ağırlıklı olarak Fatih ilçesine hitap eden Fatih Aktüel haber portalında otomatik halı yıkama makinesi ile profesyonel temizliğin nasıl arttığı, avantajları ilgili sayfada yer almıştır. Portal yetkililerine bu haberimiz için teşekkür ediyoruz. İlgili yazıdan kısa bir bölümün alıntısı şu şekildedir. Yazının devamını linkten ulaşabilirsiniz:

Fatih halı yıkama firmalarından Fatih Gül Halı Yıkama halı temizliğinde kullandığı otomatik halı yıkama makinesi ile hem kaliteli bir halı yıkama işi yapmakta hem de zamandan büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Avrupa Yakasının bir çok ilçesine hizmet veren firma bu işe 20 yıl önce girmiş ve kaliteyi benimseyen nadir firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Fatih Halı Yıkama firması

İlçemizin tamamını servis ağı içine alan Fatih Gül halı yıkama fabrikası hızlı servisi ile de ön plana çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi tüketicinin en çok şikayetçi olduğu konu halı tesliminin çok geç olmasıdır. Ayrıca verilen zaman diliminde firmanın yerine getirememesi de büyük bir vakit kaybına yol açmaktadır.

fatih aktüelde firmamız

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023