Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Gül Halı Yıkama Bahçelievler Express Haber sitesinde

Gül halı yıkama fabrikası basın yayınlarında yer almaya devam ediyor. Bu haberimiz de Bahçelievler Express sitesinden. Sitede yer alan haberimiz ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalışacağız.

Bahçelievler Express’te Gül Halı Yıkama

Bahçelievler express

Firmamız Gül halı yıkama online dünyada yer almakta ve gelişmelerden tüketicilere elindne geldiği kadar haberdar etmeye çalışmaktadır. Fabrikamızda yer alan ekipman, makine ve bilimum şampuanları tüketiciye bilgi birikimi olarak aktarmayı bir borç biliriz. İlgili haber sitesinde de özellikle halı yıkama aşamasında otomatik makinenin önemi ve artıları ele alınmış.

Otomatik halı yıkama makinelerı sayesinde halı yıkama firmalarının ve ev hanımlarının işleri kolaylaştı
Müşterilerinin taleplerine kısa zamanda cevap vermek için kolları sıvayan Bakırköy Gül Halı Yıkama, bir yıl önce otomatik halı yıkama sistemine geçiş yaptı. Eski yöntemleri tamamen ortadan kaldıran Bakırköy Gül Halı Yıkama, otomatik halı yıkama sistemi sayesinde büyük bir tasarruf sağladı. Bu sistemle birlikte firma ilkbahar ve sonbahar aylarında artan şikayetlerin önüne de geçmiş oldu.

Bu ve benzeri haber veya portallarda yer almaya devam edecek olan Gül Halı Yıkama, okurlarını da bu konularda bilgilendirecektir.

Kaynak: http://www.bahcelievlerexpress.com/sik-yetler-azaldi-zaman-kaybi-tasarrufu-saglandi/371/

 

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023