Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Güngören’de Halı ve Koltuk Yıkama

Güngören halı ve koltuk yıkama hizmeti veren firmamız Gül Halı Yıkama her iki sektör için garantili hizmet vermektedir. Bilindiği gibi halılar yılda 2 kere yıkanmaktadr. Bir çok ev hanımı da genel temizlik ile birlikte halı, koltuk yıkama işini bir arada çıkarmak ister. Firmamız halı ve koltuklarınızı yıkama hizmeti ile siz değerli müşterilerimize büyük kolaylık sağlamaktadır.

Güngören halı yıkama hizmeti

Halı yıkama hizmetimiz tüm ilçe genelinde ve çevre ilçelerde hızlı ve ücretsiz servis imkanı ile sunulmaktadır. Halı, kilim, duvardan duvara halı yıkama işi için kurumal bir firma ayrıcalığından yararlanmak istemez misiniz? Güler yüzlü hizmet anlayışı, en önemlisi müşteri memnuniyeti gibi en önemli değeri firmamızdan alabilirsiniz. İletişim kanallarından bize ulaşarak şimdi sipariş verebilir. Profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Güngören halı yıkama hizmeti

Güngören koltuk yıkama hizmeti

Güngören koltuk yıkama hizmetini Gül Halı Yıkama fabrikasından almak için şimdi bizi arayın. Koltuklar halılara göre daha hassas bir yıkama ister. Gerek ev ortamında olduğu için gerek koltuğun içine müdahale edilemediği için profesyonel ekipmanlar ile temizlenmelidir. Bol köpüklü az sulu bir yıkama ile koltuklarınız ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Garantili hizmetlerimizden siz de yararlanmak istemez misiniz? Şimdi bizi arayın.

Güngören koltuk yıkama hizmeti

 

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023