Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Gül Halı Yıkama 2. Uluslararası Sektör Zirvesinde

Gül Halı Yıkama Fabrikası, halı yıkama işine her geçen gün daha fazla önem vermektedir. Bu kapsamda gelişmeleri de yakından takip etmektedir. 1-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen 2. Uluslararası Sektör Zirvesine iştirak ederek gelişmeleri birebir yerinde görme fırsatını elde etmiştir. Firma sahibimiz Hüseyin AVCI bey stantları tek tek gezerek bilgi alışverişinde bulunmuş ve ekipmanlar hakkında bilgiler edinmiştir.

Zirve Temsiad öncülüğünde yapılmış ve bu yıl 2.si düzenlenmiştir. Pullman Airport Hotelde gerçekleşen zirveye katılım büyük olmuştur. Atatürk Havaalanına yakın olması sebebiyle çevre illerden gelenler de çoğunlukta olmuştur.

Zirvede Öne Çıkanlar

Bu yıl halı toz çırpma makinelerinin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Firma olarak bu yıl içinde bünyemize kattığımız halı toz alma çırpma makineleri bir çok üretici firma zirvede stantlarında yer vermiştir. Bunun yanında tam otomatik halı yıkama makineleri, profesyonel leke çıkarıcılar, yeni yerinde yıkama makineleri de ön planda yer almıştır. Koltuk yıkama makinesinin fırçasındaki sorun nedeniyle üretici firma ile görüşülmüş ve sorun anında giderilmiştir.

Genel olarak zirvede yer alan tüm makinelerden birer adet firmamız bünyesinde yer almaktadır. Buna alternatif olarak yenilenmesi gereken ekipmanlarımızın ön araştırması yapılmış, uygun zamanda değiştirilmek üzere planlama yapılmıştır. Zirvenin bu açıdan da çok verimli olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.

2. Uluslararası sektör zirvesi 2. Uluslararası sektör zirvesi 2. Uluslararası sektör zirvesi 2. Uluslararası sektör zirvesi 2. Uluslararası sektör zirvesi

 

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023