Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

İshayder İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği

Gül Halı Yıkama fabrikası, resmi kurumlara kaydı olduğu gibi değişik derneklere de üye olarak topluma değer katacak organizasyonlarda yer almaktadır. İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği de büyük önem verdiğimiz adı üstünde İstanbul’un profesyonel ve köklü firmalarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.

ishayder

Dernek olarak öncelikli olarak bu işi layıkıyla yapan firmaları bir çatı altında toplamak ve web sitemiz aracılığı ile İstanbul’lu tüketicilere kaliteli hizmeti ulaştırmaktır. Bunun yanında sosyal etkinliklerle de kaynaşmayı, bilgi birikimimizi birbirimize aktarmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca İstanbul Kuru Temizleme Halı Yıkamacılar Odasına üyeliğimiz ile de resmi kayıtlarımızı tamamlamış olmaktayız. Firmamız Kaliteden taviz vermden hizmetlerine devam etmektedir.

İshayder web sitesine girerek halı yıkama ile ilgili makaleleri okuyabilir, İstanbul genelinde halı yıkatmak için profesyonel firmaları bulabilirsiniz. İçlerinden tercih edeceğiniz firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Yine site üzerinden halı yıkama şikayet sayfasından halı yıkamacınız hakkında şikayette bulunabilir ve diğer şikayet yorumlarını okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022