Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

İshayder’in 3. Dönem Başkanı Hüseyin AVCI

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği ( İshayder) 3. dönem Başkanlığına firma sahibimiz Hüseyin AVCI seçildi.

Üsküdar’da yapılan 3. Olağan Genel Kurul Toplantısında yeni yönetim seçimi yapıldı. 2 dönem boyunca derneğimizin kurucu üyesi sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU 3. dönem için adaylık başvurusunda bulunmadı. Firma sahibimiz başkanlık için adaylığını daha önce açıklamıştı. Yine daha önce adaylığını açıklayan Ercan Bey adaylıktan çekilerek yerine Mustafa Emirgan adaylık için liste verdi.

Çok çekişmeli geçen Dernek Başkanlığı seçiminde 10’a 9 Gül Halı Yıkama sahibi Hüseyin AVCI seçimi kazanarak 3. dönem Yönetim Kurulu Başkanlığını kazandı.

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği, ilimizdeki en iyi halı yıkamacıların bulunduğu dernek olarak artık yerini almıştır. 2013’ten bu güne kadar bir çok etkinlik düzenlemiş ve “HALI YIKAMA” mesleğimizin daha iyi konuma gelmesi için büyük çaba harcamıştır. Bü güne kadar desteğini esirgemeyen dernek başkanımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz.

Bu günden itibaren Gül Halı Yıkama ve İshayder Başkanlığı ile birlikte mesleğimizi daha da iyi şartlara taşımak için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz. Biz bu işe gönül verdik.
Gül Halı Yıkama Fabrikası.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023