Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

16. Antalaya PHTYD İstişare Toplantısı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Antalya İstişare Toplantısı bu yılda 1 Şubat tarihinde Antalay Aska otelde gerçekleşti. Önceki yılda düzenlenen etkinliğe şu linkten ulaşabilirsiniz:

Antalya 15. İstişare Toplantısı.

Antalya İstişare Toplantısı

İlk yani Cuma günü otele yerleştik ve boş zamanda bol bol meslektaşlarımız ile muhabbet ve sektörümüz hakkında bilgi alışverişinde bulunduk.

İkinci gün toplantılar, konuşmacılar ve tedarikçilerin stantlarını dolaşarak yoğun bir gün geçirdik:

2. Gün çok değerli konuşmacıların verdiği bilgilerden istifade ettik. İlk olarak PHTYD Başkanı Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU açılış konuşmasını yaptı. Ardından Av. Levent DAĞDEVİREN “Halı yıkama sektöründe düşük fiyatla mücadele” konulu konuşmasını dinledik. Bizlerin de sık sık dile getirdiğimiz bu konuda önemli bilgiler verildi. Maalesef halı yıkama sektöründe düşük fiyat sorunu yıllardır var olan, bir çok tüketiciyi mağdur etmektedir. düşük fiyat demek malzemeden kısmak, ucuz malzeme ve ekipman kullanmak demektir. Bu da tüketiciye olumsuz şekilde yansımaktadır.

Levent Beyin ardından halı yıkama ve bakım uzmanı Mehmet Börek bey sahneye çıkarak tecrübelerinden, halıdaki hasarı nasıl giderdiğinden bahsetti. Mehmet beyin ardından öğle yemeğine geçildi. Yemek sonrası Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın AĞAOĞLU sahneye çıkarak yine tecrübelerinden, hizmet sektöründeki sıkıntılardan, müşteri memnuniyeti gibi konulardan bahsetti.

Antalya toplantımız güzel ve verimli geçti. Bu etkinlikte emeği geçen tüm PHTYD mensuplarına teşekkür ederiz.

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023