Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Merkez Mahallesi Halı Yıkama Güngören

Güngören Merkez Mahallesi Halı Yıkama hizmetimiz hakkında bilgilerin yer aldığı bu sayfada ayrıca fabrikamıza ait görseller de yer almaktadır. Firmamız Güngören ilçesinde, Gençosman mahallesindeki tesisinde halı yıkama hizmeti vermektedir. 20 yıla yakındır da bu adreste profesyonel halı yıkama hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Merkez mahallesi halı yıkama Güngören

Halı yıkama işi son yıllarda hızla gelişmekte ve el işinden ziyade makine ile yıkama büyük bir oranda yayılmaktadır. Bu aşamada halı yıkama ustalarının da giderek azaldığı günümüzde çok önemli bir püf noktası es geçilmektedir. Bildiğiniz gibi piyasada bir çok halı çeşidi mevcuttur ( Nepal , Hereke, El dokuma halısı …). Bu gibi bazı hassas halılar makinede yıkanmamalıdır. Yıkanır sa halıda bozulmalar ve bazen de geri dönüşü olmayan deformeler yaşanmaktadır. Bunun önüne geçmek için halı yıkama yapan kişinin uzman olması çok önemlidir.

Gül halı yıkama fabrikası uzman personeli ile bu tür sorunların önüne geçmektedir. Merkez mahallesine yakın bir mahalle olan Gençosman mahallesindeki fabrikamızdan gün içinde sık sık servis çıkarmaktayız. Böylelikle acil halı yıkama ihtiyacınızı en hızlı cevap veren firma konumundayız. Resimlerde halı yıkama işimiz ile ilgili görselleri bulabilirsiniz.

Güngören Merkez mahallesi halı yıkama

Merkez mah halı yıkama Güngören

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022