Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Soğanlı Halı Yıkama Bahçelievler

Soğanlı halı yıkama firmamızın servis güzergahında yer alan Bahçelievlerde bulunan hizmet ağımızdan biridir. Firmamız her çeşit halıyı garantili ve uygun şartlar altında İstanbul’un en modern halı yıkama tesisinde yıkanmaktadır.

Soğanlı halı yıkama Bahçelievler

Halı Türk kültürünün vazgeçilmez dekoratif eşyasıdır. Dokunurken dillendirilmektedir. Genç kızlarımız her ilmeğe anlam yükleyerek, renkleri özenle seçerek duygularını halıya nakışlar. Üzerinde taşıdığı her ilmekte duygu taşıyan ve gelecek kültürlere aktaran halılar özenli temizlik gerektirmektedir. Halıların rengi solmaması, ilk gün ki canlı renklerini koruyabilmesi için doğal ürünlerle temizlenmelidir. Soğanlı halı temizleme hizmetini en profesyonel şekilde sunan firmamız bu kapsamda garanti vermektedir. Bahçelievler halı yıkama firması için Gül halı yıkama hizmetinizdedir.

Firmamızda tam otomatik halı yıkama makineleri kullanılmaktadır. Öncelikle halı üzerinde bulundurduğu tozlardan arındırılır. Daha sonrasında halınız yürüyen bant üzerinde ıslatma, doğal bitkisel içerikli şampuanla şampuanlama, durulama, kirli sudan halıyı arındırma, vakumlama ve halıyı rulo halinde sarma işleminden geçer. Daha sonrasında halınız durulanır üzerindeki şampuandan değerli halınız arındırılır. Daha sonra kurutma odasında halınız kurutulur. Kuruyan halınız kontrolden geçilerek paketlenir. Firmamız için müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimizdir.

Halılarınız zarar görmeden, canlı renkleri korunarak özenle yıkanıp hızlı sevkiyat ile adrese teslim edilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğanlı mahallesi halı yıkama Bahçelievler

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022