Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: [email protected]

Şirinevler Halı Yıkama Bahçelievler

Şirinevlerin En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Şirinevler halı yıkama firmamızın Bahçelievlerdeki halı temizleme bölgelerinden birisidir. Firmamız ücretsiz servisi ile halılarınızı adresinizden aldığı andan itibaren garantili olarak yıkamakta ve kısa zamanda teslim etmektedir. Halı temizliğinde uzmanlaşan firmamız bu işte 20 yılı geride bırakmıştır. İlk olarak Güngören’de başladığımız bu işte günümüzde Bahçelievler, Esenler, Bağcılar, Bakırköy ilçelerine yayılan servis ağımız ile çok yakında İstanbul Avrupa yakasına genişleyecektir.

Şirinevler halı yıkama

Şirinevler Halı Temizleme Hizmeti için Gül Halı Yıkama

Evinizde kullandığınız perde, koltuk ve halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız, geçmişten gelen tecrübe ve birikimi ile müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu ve modern yıkama üniteleri içerisinde yıkanan eşyalarınız kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir. Sektör içerisinde en çok tercih edilen isim haline gelen firmamız müşteri memnuniyet ilkesine önem vermekte ve bu ilke ışığında çalışmalarını yürütmektedir. Şirinevler halı yıkama hizmeti için firmamız uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Bize bir telefonla ulaşarak sorunsuzca halılarınızı gerçek temizlik ile kavuşturabilirsiniz.

Halı yıkama konusunda doğal şampuanlar kullanan firmamız halınızın dokusuna ve yapısına herhangi bir zarar vermemektedir. Modern yıkama üniteleri içerisinde yıkama işlemi büyük bir titizlik içerisinde yapılır. Tüm bu hizmetler size garanti kapsamı içerisinde sunulmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Halıya geçmişten günümüze değer veren firmayız.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren halıya gerçek değeri vermiş halının geçmişini iyi araştırmış, özellikle antika diyebileceğimiz yıllanmış halılar olan el dokuma halılarının nasıl zararsızca temizlenebileceği konusunda büyük araştırmalar yapmıştır. Bilindiği gibi Türk halkı halıya yüzyıllar öncesinde bile büyük önem vermiş, hayvan kıllarından ördüğü ipler ile ve kök boyaları ile halı dokuma yapmıştır. (1)

Halının yeryüzündeki bu uzun yolculuğunda kazandığı gerçek değeri günümüzde maalesef kaybetmeye yüz tutmuştur. Günümüzde makineleşmenin yol açtığı dezavantajdan dolayı el dokuma halıları gün gün azalmaktadır. Ancak mevcut antika halılar ülkemizin dünyada geçiş bölgelerinden biri üzerinde yer alması nedeniyle çok çeşitli ve kalitede halı dokumacılığı yapılmıştır. (2)

Bu kadar değer verilen bir halının temizliği de büyük oranda titizlik istemektedir. Firmamız her çeşit (Hereke, Nepal, Milas vs. ) halı üzerine büyük bilgi birikimi ile halıya zarar vermeden yıkayabilmektedir. Bu kapsamda tüketiciye her hizmetimiz için garanti veriyoruz. Aşağıdaki resimde yıkama işleminden sonra sıkılma aşamasındaki halı görülmektedir. En aşağıdaki resimde de kapalı kurutma odamızdaki halıların kurutulma aşaması görülmektedir.

Şirinevler halı yıkama Bahçelievler
Şirinevler mahallesi halı yıkama Bahçelievler

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2023