Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Güngören Tozkoparan Mahallesi Halı Yıkama

Güngören Tozkoparan Mahallesi halı yıkama hizmetini en hızlı ve garantili bir şekilde sunan Gül halı yıkama, fabrikasının Güngören’de olması sebebiyle büyük avantaj sağlamaktadır. Acil halı yıkama ihtiyacınızı hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmakta ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Tozkoparan mahallesi halı yıkama Güngören

Tozkoparan mahallesine yakın bir mahallede bulunan Gül halı yıkama fabrikası, Güngören ilçesinin her semtine ulaşarak ilçenin en iyi halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Halı yıkama işinde 20 yıla yakın bir süreyi geride bırakan firmamız kaliteye her zaman büyük önem vermiştir. Halılardaki lekelere özel yöntemlerle çıkararak, halının orijinal rengine zarar vermeden temizlik yapmaktadır. Halı yıkama işi basit gibi görünse de ciddi yatırım gerektiren ve sağlığımıza etki ettiği için de büyük dikkat isteyen bir iştir. Bir halı yıkama makinesinin günümüzde 10 binlerce TL ettiği günümüzde iyi bir yatırım yapılmalı ki halıda maksimum temizlik sağlansın. Firmamız tesisimizi ilk günden itibaren sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Teknolojiye paralel bir şekilde yeniliğe ayak uydurmaktayız.

Güngören Tozkoparan mahallesine yakın bir mahallede bulunan fabrikamızda her çeşit halı titizlikle yıkanmaktadır. Ayrıca ebat fark etmeksizin her ebattaki halıyı uzman ekibimiz ile yıkıyoruz.

Güngören Tozkoparan halı yıkama

Tozkoparan mahallesi halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022