Telefon: 0(212) 568 65 10 E Posta: gulhaliyika@gmail.com

Yenibosna Halı Yıkama

Yenibosna halı yıkama hizmetini müşterilerimize en hızlı ve garanti altında yıkamak için büyük bir çaba harcamaktadır. Tecrübemiz ile birlikte Bahçelievler ilçesinin tüm mahallelerinde her çeşit halıyı yıkamaktayız. Profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenibosna mahallesi halı yıkama Bahçelievler

Özellikle kış aylarının ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ev temizlikleri artış gösterir. Evde bulunan tüm her şey yıkanır, yerleştirilir. Evin tüm odaları özenle temizlenir. Bu kadar yoğun temizliğin arasında halılarınızı yıkamak hem yorucu hem de zahmetli olmasın. Halılarınızı bize emanet edin, biz yıkayalım. Özel yapım büyük makinelerde yıkadığımız halılarınızı mis gibi kokan halı şampuanlarıyla tertemiz yapıyoruz. Bahçelievler halı yıkama firmaları arasında aranan bir firma olma özelliğini taşıyan firmamız bu kapsamda İstanbul’daki sayılı firmalar arasına girmiştir. Hizmet bölgelerimiz arasında yer alan Yenibosna halı yıkama bölgesine de günlük servis göndermekteyiz.

Halı yıkama siparişi vererek siz de halılarınızı mis gibi temizlenmiş bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Farkımızı görmek için hemen şimdi sipariş verebilirsiniz.

En İyi Yenibosna Halı Yıkama Firması

En iyi firmayı bulmak için firmanın görsellerine bakmanız yeterlidir. Bu sayfada ve web sitemizde kullanılan tüm resimler firmamıza aittir. Oysa bir çok firma internet görsellerinden seçerek sitelerine eklemektedir. Bu da müşteriyi kandırmaktan başka bir şey değildir. Bu sayfadaki resimler web sitemizin tasarımcısı Hasan beyin fabrikamızı Kasım ayındaki ziyareti sırasında çekilmiştir ve orijinal resimlerdir.

El değmeden yıkanan halılarınız özel kurutma odasında kurumaya alınır ve hiçbir iklim şartından etkilenmez. Bu sayede halılarınız ilk gün ki gibi tertemiz olur. Derinlemesine temizlik yaptığımız için halılarınızın dibinde biriken kirlerden eser kalmaz. Özel aracımızla evinizden alıp, evinize teslim ettiğimiz halılarınıza, kendi halımız, düşüncesiyle yaklaşıyor, bu doğrultuda hizmetlerimizi sunuyoruz.

Halıya hak ettiği değeri veren firmamız bu kapsamda sayılı firmalar arasında yer alır. İstanbul’da bu işi layıkıyla yapan çok az firma vardır. Bu oran ise % 10’larda kalmaktadır. Zira derneğimizin şikayet sayfasında da bunu görebilirsiniz.

Yenibosna halı yıkama Bahçelievler
Yenibosna mahallesi halı yıkama

Leave a Reply

Seo: Has Web
Tüm hakları Gül Halı Yıkama'ya aittir. İzinsiz kullanımında hukuki işlem başlatılır. Gulhaliyikama.com 2022